Energiniai vampyrai internete. Kaip saugotis?

Virtualus gyvenimas / Fotolia nuotr.
Virtualus gyvenimas / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-03-28 19:30
AA

Parašėte feisbuke savo nuomonę, pasidalinote straipsniu ir štai... sulaukėte grįžtamosios reakcijos, kuri net kelius pakirto. Pašaipos, replikos ar nemalonios užuominos – interneto kasdienybė. Giliai įkvėpkite ir atsipalaiduokite! Virtualiame pasaulyje knibždėte knibžda energinių vampyrų.

Daugelio pagrindinis gyvenimas jau persikėlė į internetą. Vyrai juokauja – kažkada geriausi mergaičių draugai buvo deimantai, o dabar svarbiausias dalykas – kompiuteris. Kaipgi be jo? Tapome priklausomos nuo to, kad bet kurią akimirką būtume surandamos ir pasiekiamos. Net ir kavą kavinėje geriame įsmeigusios žvilgsnius į savo išmaniuosius telefonus – o jeigu nutiko kas nors? Net ir močiučių jau negąsdina internetas, ne viena savo socialinio tinklo paskyroje didžiuojasi auginamomis gėlėmis, kelionių įspūdžiais ar nuostabiais anūkais. O vienišos ir pažinčių portaluose nevengia apsilankyti. Deja, jautresnis žmogus netrunka pastebėti, kad daugelio tinklo vartotojų manieros neturi nieko bendra su kultūringo žmogaus elgesiu.

Tapome priklausomos nuo to, kad bet kurią akimirką būtume surandamos ir pasiekiamos. Net ir kavą kavinėje geriame įsmeigusios žvilgsnius į savo išmaniuosius telefonus.

Kandžia kritika internete švaistomės, rodos, net akimirkos nestabtelėję, o ir stiprių žodelių daugelis nepagaili, o žinant, pasak juokelio, kad geriausias lietuvio patiekalas – kitas lietuvis, tai tikrai nekeista. Virtualioje erdvėje akivaizdi piktdžiuga ir nuodinga panieka, kurių nė vienas nedrįstume leisti sau per bendraudami gyvai. Ar jums nekilo klausimas, kokia prasmė tų diskusijų, kurios nieko taip ir neišsprendžia, bet į žeidžiančius komentarus įsuka būrius žmonių?

Tiesiog įkyrūs energiniai vampyrai, gadinę mums gyvenimą darbe, parduotuvėje ar valdiškoje įstaigoje, persikraustė į internetą. Jiems tai itin patogi vieta, nes gali likti anonimais ar pasislėpę už monitoriaus jaustis saugiai. Kas patikrins jų sugebėjimus ar kvalifikaciją? Todėl gali dėtis ekspertais, kad ir apie ką kalbėtų. Labai tikėtina, kad interneto vampyrui stinga energijos, dėmesio ir bendravimo, tad įžeidinėdamas, provokuodamas siurbia jūsų energiją. Sustokite, vos tik pajutę, kad diskusija internete verčia jus užvirti iš vidaus. Tokie nieko verti ir nenaudingi „pokalbiai“ tik sekina energiją – tikriausiai ne kartą pajutote, kaip jėgos apleidžia po tokio įsitraukimo į nesibaigiančias diskusijas.

/ Fotolia nuotr.

Turtai ten, kur širdis

Vienas svarbiausių dvasinių dėsnių skelbia, kad energija teka ten, kur

Ginčydamasis su kvailiu išminčius pralaimi. Taigi jei virtualaus oponento negalite įtikinti, paprasčiausiai nustokite kreipti į jį dėmesį!

nukreipiame dėmesį. Taigi, jei smarkiai rūpinatės kokiu nors žmogumi, darbu ar reikalu, dalį savo energijos perduodate jam. Ne veltui dar Biblijoje buvo sakoma: „Mūsų turtai ten, kur mūsų širdis.“ Susižavėjimas, džiaugsmas, meilė, pagarba ir simpatija – teigiamos energijos. Kiekvienas mielai jas priimame ir nenukenčiame atiduodami!

Bet jeigu kas nors kelia jums susierzinimą ir verčia supykti, tai ne tik stumia jus į staiga padidėjusio kraujospūdžio pavojų, bet ir pasiima iš jūsų pliūptelėjusią energiją – šitaip kitas žmogus stiprėja, o jūs silpstate. Ginčydamasis su kvailiu išminčius pralaimi. Taigi jei virtualaus oponento negalite įtikinti, paprasčiausiai nustokite kreipti į jį dėmesį!

Nemaitinkite trolio

Troliai yra buki, vangūs ir grubūs padarai, kurių skiriamasis ženklas – didžiulė kuoka. Internete troliais laikomi žmonės, rašantys užgaulius, sumaištį ir ginčus sukeliančius komentarus. Kitus jie stengiasi paversti pajuokos objektu, provokuoja diskusiją, kuri galiausiai visus sukiršina. Trolio tikslas – atkreipti į save kuo daugiau internetu besinaudojančių žmonių dėmesio ir taip po lašelį pasisotinti svetima energija. Troliai – įžūlūs gyvybinės energijos vagys iš interneto! Kaip nuo jų apsisaugoti? Jeigu neatsakysite į jų provokuojančius klausimus, apsimesite nepastebėję prieštaringas mintis sukeliančių kalbų, šie energiniai vampyrai savo tikslo nepasieks, iki jūsų neprisikas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kur sveikatos ieškoti skirtingų Zodiako ženklų atstovams

Internetas įtraukia nepastebimai, o įprotis kasdien patikrinti savo feisbuko paskyrą gali tapti net priklausomybe. Ką daryti, kad taip nenutiktų?

  • Šalia monitoriaus verta pasikabinti artimų žmonių arba gražių vietų, kur jums patinka lankytis, nuotraukų. Kai tik pajusite, kad virtualus ginčas pradeda išmušti iš pusiausvyros, žvilgsnį nukreipkite į jas – nuotraukos padės grįžti į realybę.
  • Darbo vietos prie kompiuterio aurą šiek tiek pagerins ir saujelė kaštonų.
  • Prie monitoriaus esantį žmogų stipriai palaiko akmenys. Nepakeičiamas ramintojas ir gaivintojas tokiomis aplinkybėmis yra malachitas. Šis akmuo nuo seno laikomas pačiu geriausiu nuo piktavalių saugančiu amuletu. Todėl turėkite jį ant kompiuterinio stalo.
  • Vietos ant jo padarykite ir oranžinei žvakei. Šiuo atveju ne taip svarbu, kokia jūsų mėgstama spalva. Greta monitoriaus stovinti žvakė turi būti oranžinė. Ji stiprins jus fiziškai ir dvasiškai, padės išlaikyti pasitikėjimą savimi. Gamtoje oranžinė – viena veiksmingiausių spalvų, ji verčia akimirksniu susivokti aplinkoje, įvertinti aplinkybes, kitaip tariant, išblaivo ir padeda atgauti pusiausvyrą.
  • Jeigu jaučiate, kad internetinės pažintys, apskritai virtualus pasaulis ima jums pernelyg smarkiai rūpėti, paprasčiausiai kuriam laikui nuo kompiuterio atsiribokite, dieną kitą pagyvenkite be jo. Savo dėmesį sutelkite į įdomią knygą.
  • Dažniau pažvelkite mieliems žmonėms į akis. Toks žiūrėjimas irgi stiprina, nes tokiu būdu apsikeičiame energija, duodame ir gauname. Kas kita žiūrėjimas į monitorių ar televizoriaus ekraną. Net kai ten rodomi puikūs dalykai, gyvybinė energija srūva viena kryptimi: jūs atiduodate, ekranas pasiima, o atgal nieko negaunate...