Umos Thurman dukra išaugo į tikrą gražuolę – žengia motinos pėdomis

Maya Hawke / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-05 08:58
Aktorių Umos Thurman (47) ir Ethano Hawke’o (46) dukra Maya HAWKE (19) mėgina daryti karjerą mados pasaulyje bei kine ir tikina norą vaidinti paveldėjusi. Tik ar ji jau pasiruošusi savarankiškam skrydžiui?

Anot interviu ėmusių žurnalistų, kai Maya kalba, tampa labai panaši į savo garsiąją mamą – aktorę Umą Thurman. Ypač į ją jaunystėje, kai būdama dukros metų žengė pirmuosius nedrąsius žingsnius mados pasaulyje. Tačiau pabendravus ilgiau esą nesunku įžvelgti ir tėvo – kitos Holivudo žvaigždės Ethano Hawke’o – bruožų. Ar pačios Mayos toks nuolatinis lyginimas su tėvais neerzina? „Kodėl turėtų? – stebisi mergina. – Aš labai jais didžiuojuosi. Žinoma, eiti tėvų pramintu keliu įprasta, tačiau, patikėkite, daryti tai visų stebimai nėra paprasta. Ir aš tikrai neketinu įrodinėti, kad ten, kur dabar esu, būčiau lengvai atsidūrusi be jų pagalbos. Daug apie tai galvojau, tačiau galiausiai nusprendžiau, jog nepasinaudoti suteiktomis galimybėmis būtų neteisinga.“

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Žinoma, kol kas dideliais žygdarbiais ekrane ar ant podiumo Maya pasigirti negali – net ir po oficialių skyrybų 2005-aisiais Uma ir Ethanas savo vaikus (Maya dar turi penkiolikmetį brolį Levoną) kiek įmanoma saugojo nuo viešumos ir leido džiaugtis ramia vaikyste. Pernai Maya debiutavo ant podiumo, o ateinančių metų pradžioje jos jaunatvišku grožiu, energija ir talentu bus galima pasigėrėti ekrane – BBC televizijos seriale „Mažosios moterys“, sukurtame pagal rašytojos Louisos May Alcott to paties pavadinimo romaną.

Beje, šis kūrinys buvo viena pirmųjų knygų, kurią perskaitė pati Maya. Nuo disleksijos kenčiančiai mergaitei tai buvo milžiniškas pasiekimas. „Kai augi turėdamas tokią mokymosi negalią, tai labai smukdo pasitikėjimą savo jėgomis ir atima viltį, jog moksle ką nors pasieksi, – neslepia ji interviu britų „Vogue“. – Laimei, šalia manęs visada buvo artimieji, jie palaikė ir neleido nukabinti nosies. Aš labai myliu savo šeimą ir kuo savarankiškesnė tampu, tuo labiau jaučiu, koks stiprus ryšys mus sieja. Taip, mes pykstamės, kovojame, net meluojame vienas kitam, o paskui sakome tiesą – aš labai džiaugiuosi, kad augau tarp šių žmonių.“

Vida Press/Peter Lindbergh/„Pirelli“ nuotr.
Vida Press/Peter Lindbergh/„Pirelli“ nuotr.

Šeima palaikė ir jos sprendimą dėl vaidmens seriale atsisakyti vietos Juilliardo mokykloje Niujorke, kur Maya ketino mokytis artimiausius trejus metus. „Man buvo tikrai nelengva apsispręsti, nes tikiu išsilavinimo galia“, – sakė jaunoji aktorė. Ir pabrėžė, kad tikrai nenorėtų ateityje būti pristatoma kaip vakarėlių liūtė. Tiesa, vargu ar jai tai gresia – baigusi filmuotis BBC projekte, mergina grįš į gimtąjį Niujorką, kur jau laukia rimtas vaidmuo teatre. Ir tai – tik ilgo kelio pradžia.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai