Ukrainos premjeras neigia kalbas, kad „Eurovizija“ gali būti perkelta į kitą šalį: „Tai propaganda“

2016 m. „Eurovizijos“ nugalėtojos Jamalos triumfas / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-06 12:06
Praėjusį savaitgalį užsienio žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad dėl finansinių sunkumų Ukraina smarkiai atsilieka nuo grafiko ir gali prarasti teisę rengti kitų metų „Euroviziją“, o konkursas gali būti perkeltas į Rusiją, kas būtų didžiausias antausis Ukrainai.

Tačiau Ukrainos premjeras Vladimiras Groismanas suskubo tokias kalbas neigti ir tikina, kad jo šalis – daugiau nei pajėgi surengti šį dainų konkursą, o šie gandai tėra Rusijos propagandos dalis ir siekis sumenkinti Ukrainos įvaizdį pasaulio akyse.

„Dar vienas mėginimas diskredituoti Ukrainą pasaulyje, dabar per nepajėgumą surengti „Euroviziją“. Apgailėtina, kad kai kurios mūsų žiniasklaidos priemonės skleidžia šią propagandos antį“, – „Facebook“ paskyroje rašė Ukrainos premjeras.

Tokias kalbas paneigė ir Ruslana Lyžyčko, 2004-ųjų „Eurovizijos“ nugalėtoja, kuri dabar yra šio konkurso rengimo Ukrainoje komiteto narė. Ji užtikrino, kad nėra jokių finansinių sunkumų ir visas reikalingas biudžetas jau yra paskirstytas. Ji taip pat užtikrino, kad nėra jokios baimės, jog konkursas gali būti iškeltas iš Kijevo.

15min primena, kad 2017-ųjų „Eurovizijos“ konkursas vyks Kijeve gegužės 9–13 dienomis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Aistė Pilvelytė „Eurovizijos“ atrankoje dalyvaus su Aminatos kurta daina: „Konkursas manęs nepaleidžia“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai