Ukrainos Nepriklausomybės dieną planuotos Vladimiro Klyčko ir Hayden Panettiere vestuvės neįvyko

Vladimiras Kličko ir Hayden Panettiere / AOP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-08-25 11:09
Praėjusį savaitgalį turėjo įvykti Ukrainos boksininko Vladimiro Klyčko (38 m.) ir amerikiečių aktorės bei dainininkės Hayden Panettiere (25 m.) vestuvės, tačiau dėl nežinomų priežasčių santuoka nebuvo įregistruota.

Žinoma pora susituokti planavo rugpjūčio 24-ąją. Ši data – simbolinė, mat kaip tik tada Ukraina švenčia Nepriklausomybės dieną.

Vesti.ua žiniomis, santuokos ceremonija turėjo būti surengta Kijevo Pečersko vienuolyne – istoriniame stačiatikių vienuolyne. Po ceremonijos planuota švęsti Kijevo restorane „11 Mirrors“. Tačiau minėtą dieną garsi pora nei vienuolyne, nei restorane nepasirodė.

Vladimiras Klyčko ir Hayden Panettiere susižadėjo praėjusiais metais, tačiau dar gegužę aktorė sakė, kad dėl sudėtingos situacijos jos mylimojo tėvynėje jie nutarė atidėti savo vestuves. Vis tik planai pasikeitė, kai paaiškėjo, kad Hayden Panettiere laukiasi. Tada pora nutarė nebelaukti, kol situacija Ukrainoje pagerės, ir susituokti. Prieš kelias savaites boksininkas pats žurnalistams sakė, kad vesti žada rugpjūčio 24-ąją.

Vladimiras Klyčko ir Hayden Panettiere susitikinėti pradėjo 2009-aisiais, bet po dvejų metų draugystės išsiskyrė. Kurį laiką pabuvę atskirai praėjusių metų pradžioje jie atnaujino santykius.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai