Ukrainos ir Rusijos propagandos karo centre – didžiakrūtė Maria Zarring iš Krymo

Maria Zarring / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Rusijos ir Ukrainos karo centre netikėtai atsidūrė didžiakrūtė gražuolė Maria Zarring (28 m.), kuri įžiebė dar vieną kibirkštį tarp kariaujančių šalių.

Kryme gimusi, bet Maskvoje jau kurį laiką gyvenanti Maria Zarring oficialiai yra ukrainietė, tačiau ji neseniai buvo pripažinta Rusijos natūralaus grožio ikona, rašo dailymail.co.uk.

Ukrainiečiams toks Rusijos titulo suteikimas jų tautietei pasirodė kaip įžeidimas. Jų nuomone, rusai propagandiniame kare pasirinko Marią tik norėdami pažeminti Ukrainą, o jos įspūdinga 34K dydžio krūtinė esą net nėra natūrali.

Maria Zarring / „Instagram“ nuotr.

„Maskva juokiasi iš Ukrainos tvirtindama, kad viena iš mūsų sėkmės istorijų iš tiesų yra jų. Bet iš tiesų ji net nėra natūralaus grožio pavyzdys“, – apie natūralios gražuolės titulą savo nuomonę išsakė viena grožio specialistė iš Kijevo.

Pati Maria Zarring dėl kilusių ginčų nesuka sau galvos. „Politika manęs nedomina. Didžiuojuosi savo krūtine, didžiuojusi savo kūnu, didžiuojuosi savo titulu ir didžiuojuosi savo tėvyne“, – sako gražuolė.

Maria Zarring / „Instagram“ nuotr.
Skaitykite daugiau