Ukrainietis Vitalijus Sediukas per Aktorių gildijos apdovanojimus parpuolęs ant žemės apkabino Bradley Cooperį

Vitalijus Sediukas parpuolęs ant žemės apkabino Bradley Cooperį / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-01-20 09:41
Šeštadienį Los Andžele vykusiuose Aktorių gildijos apdovanojimuose nepastebėtas neliko ir išsišokimais garsėjantis ukrainiečių reporteris Vitalijus Sediukas – šį kartą jis buvo nusitaikęs į aktorių Bradley Cooperį.

Į Aktorių gildijos apdovanojimus atvykęs Bradley Cooperis gerai nusitaikęs pozavo fotografams ant raudonojo kilimo, kai netikėtai prie jo pribėgęs Vitalijus Sediukas parpuolė ant žemės ir klūpėdamas apkabino aktorių per liemenį.

39-erių Bradley Cooperis kaipmat išraudonavo ir pasilenkęs bandė pakelti klūpantį vyruką. Tačiau Vitalijus Sediukas buvo taip stipriai įsitvėręs, kad jo nukrapštyti niekaip nepavyko – aktorius iš jo glėbio išsilaisvino tik tada, kai reporteris pats nusprendė jį paleisti ir atsistojo. Vitalijus Sediukas pašnibždėjo kažką aktoriui į ausį ir lyg niekur nieko nuėjo.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

 

Fotografų paklausus, ar aktoriui viskas gerai, jis šypsodamasis linktelėjo.

Ukrainiečių reporteris Vitalijus Sediukas jau ne pirmą kartą išsišoka svarbiuose pramogų pasaulio renginiuose. Štai 2013-aisiais jis be leidimo įsmuko į „Grammy“ apdovanojimus, kur įsitaisė dainininkui Adamui Levine'ui skirtoje vietoje – šis į pokštą pažiūrėjo su humoru ir atsisėdo kolegai Blake'ui Sheltonui ant kelių. Vitalijus Sediukas apdovanojimuose taip pat bandė pertraukti apdovanojimą atsiimti atėjusios Adele padėkos kalbą.

2012-aisiais Vitalijus Sediukas per filmo „Vyrai juodais drabužiais 3“ („Men in Black III“) premjerą Maskvoje pribėgęs prie filmo žvaigždės Willo Smitho pabučiavo jam į skruostą – už tai reporteris nuo garsaus aktoriaus susilaukė antausio.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai