Ukrainietis Vitalijus Sediukas apkaltintas pasirodymu „Grammy“ šou be kvietimo

Vitalijus Sediukas „Grammy“ apdovanojimuose / Kadras iš „YouTube“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-04-17 12:14
Ukrainiečių televizijos pokštininkas Vitalijus Sediukas, kuris be kvietimo pateko į šiemetinę apdovanojimų „Grammy“ įteikimo ceremoniją, buvo apkaltintas ir gali sulaukti kalėjimo iki šešių mėnesių bausmės, antradienį pranešė JAV pareigūnai.

Vitalijus Sediukas vasario 10 dieną sugebėjo patekti į svarbiausių muzikos industrijos apdovanojimų šou VIP žiūrovų sektorių ir užlipo ant scenos kaip tik tuo metu, kai britų dainininkė Adele ėjo atsiimti savo apdovanojimo.

24 metų V.Sediuką, garsų pokštininką, kuris pernai Maskvoje ant raudonojo kilimo pabučiavo Willą Smithą, pastebėjo Jennifer Lopez. Jis buvo greitai, be jokio triukšmo nulydėtas nuo scenos.

Antradienį Los Andželo prokuratūra apkaltino jį tyčia išėjus iš žiūrovų zonos ir įėjus į atlikėjų zoną. Antras jam pateiktas kaltinimas yra susijęs su kišimųsi ir programos dalyvių užlaikymu.

„Šiame mieste rengiamų didelių renginių dalyvių saugumas ir apsauga yra mano tarnybos prioritetas“, – sakė miesto prokuroras Carmenas Trutanichas.

„Šiais sustiprinto saugumo laikais bet koks žmogus, tyčia peržengiantis tą liniją ir veikiantis neatsakingai, bus laikomas atsakingu už savo veiksmus“, – pridūrė jis.

Jeigu bus pripažinta jo kaltė, V.Sediukui gali grėsti kalėjimas iki šešių mėnesių ir tūkstančio dolerių baudos už kiekvieną kaltinimą. Kaltinimus jis išklausys gegužės 31 dieną Los Andžele.

V.Sediukas pagarsėjo pernai, kai Maskvoje per vieną žiniasklaidos renginį sugebėjo pabučiuoti „Vyrų juodais drabužiais“ (Men in Black) žvaigždę W.Smithą ir gavo už tai antausį. To incidento vaizdo medžiaga buvo populiari „YouTube“.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai