Ukraina patvirtino dalyvausianti „Eurovizijoje“

„Kalush Orchestra“ / „Facebook“ nuotr.
BNS
Šaltinis: BNS
AA

„Eurovizijos“ organizatoriai pirmadienį pranešė, kad karo krečiama Ukraina patvirtino dalyvausianti gegužę vyksiančiame šių metų dainų konkurse.

„Eurovizijos“ vykdomoji direktorė Simona Martorelli nurodė, kad Ukrainos delegacija patvirtino dalyvausianti ir laiku atsiuntė visą reikalingą medžiagą.

„Tai absoliučiai žavu, atsižvelgiant į padėtį“, – sakė S.Martorelli.

Ukraina šiemet savo atstovais išrinko grupę „Kalush Orchestra“, atliksiantį „repo lopšinę“ „Stefanija“. Šioje motinai skirtoje dainoje skamba ukrainiečių tradicinės muzikos motyvai, o vieni iš žodžių skelbia: „Visuomet rasiu kelią namo, net jeigu visi keliai bus išardyti.“

S.Martorelli pridūrė, kad artistai pasistengs įrašyti „atsarginį vaizdo įrašą“, kuris būtų parodytas, jeigu grupė negalėtų pasirodyti tiesiogiai. To reikalaujama iš visų konkurso dalyvių.

„Tikėkimės, kad jiems pavyks“, – sakė S.Martorelli.

„Eurovision“ valdyba vasario 25-ąją, kitą dieną po Rusijos invazijos į Ukrainą pradžios, pašalinti Rusiją iš šių metų konkurso.

Tviskantis kasmetis muzikos renginys, pritraukiantis milijonus žiūrovų Europoje ir netgi Australijoje, vyks gegužės 10–14 dienomis Italijos šiauriniame Turino mieste.

Organizatoriai sakė, kad šių metų renginio tema bus taika.

Skaitykite daugiau