Ūkininkams žmonų ieškanti Gintarė Valaitytė: „Tai – 21-ojo amžiaus žmonės, todėl užmirškime archajišką ūkininko įvaizdį“

Gintarė Valaitytė / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-05-22 12:55
Gegužės 27-ąją TV3 televizijos eteryje – premjerinė, įžanginė projekto „Ūkininkas ieško žmonos“ trečiojo sezono laida. „Ji bus visiškai kitokia, nei žiūrovai buvo įpratę matyti. Tie, kurie tikisi išvysti tarsi iš lietuvių tautosakos nužengusius valstiečius, tradiciškai įsivaizduojamus kaimo žmones, rytą vakarą besisukančius ūkio darbuose, gerokai nustebs. Vis mažėjančios ribos tarp kaimo ir miesto, naujausios technologijos ir augantys žmogaus saviraiškos poreikiai šį ūkininko paveikslą jau senai pakeitė iš esmės. Mes parodysime kaip pakeitė“, – žada projekto kūrėjai – prodiuserių kompanija „TV Manija“.

Jauni, verslūs, novatoriški, smalsūs ir aktyvūs žmonės, vertinantys kokybišką gyvenimą ir sveiką gyvenamąją aplinką užmiestyje, – štai su tokiais dalyviais jau kitą savaitę Lietuvos moteris supažindins „Ūkininkas ieško žmonos“ vedėja Gintarė Valaitytė.

„Ūkininko sąvokos ribos jau seniai išsiplėtusios. Dabar jie – vadybininkai, sumaniai valdantys ir plečiantys savo ūkius, siekiantys aukštojo išsilavinimo, kuriantys verslą kaime. Kuo tik jie neužsiima...“ – atsistebėti įvairiapusiais, spalvingais projekto dalyviais negali Lietuvos kaimus ką tik išmaišiusi ir su dalyviais susipažinusi projekto „piršlienė“ Gintarė.

Pasak „Ūkininkas ieško žmonos“ trečiojo sezono vedėjos, nė vienas šiemet jos sutiktas ūkininkas, dalyvausiantis laidoje, neapsiriboja ramiu gyvenimu kaime: „Vienas užsiima kaimo turizmo veikla ir veda renginius, didžėjauja, kitas vadovauja neseniai atidarytam restoranui mieste, trečias – šoka, siekia trenerio sertifikato ar net verčiasi alaus gamyba ir prekyba visoje Lietuvoje!“

„Tai XX amžiaus žmonės, užmirškime archaišką ūkininko įvaizdį!“ – apie netrukus atskleidžiamas staigmenas, paruoštas svajonių jaunikio besidairančioms Lietuvos moterims ir merginoms, užsimena vasaros nuotykių projekto vedlė G. Valaitytė.

Įžanginė „Ūkininkas ieško žmonos“ serija, kurioje bus pristatyti šeši žavūs, vieniši ir labai talentingi projekto dalyviai, kviesiantys merginas rašyti jiems laiškus ir susipažinti, TV3 eteryje 19.50 val.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai