Ugnyje paskendusio daugiabučio kaimynystėje užaugusi Rita Ora neliko abejinga – atvyko darbuotis į prieglaudą

Rita Ora / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-15 17:14
Iki 600 žmonių liko be namų, kai trečiadienį paryčiais Londone užsiliepsnojo gyvenamasis namas „Grenfell Tower“. Gaisras pareikalavo 17 aukų, bet baiminamasi, kad šis skaičius gali būti gerokai didesnis. Politikas Davidas Lammy tikina, jog žuvusiųjų iš tiesų gali būti net šimtai.

Likę gyvi šiuo metu yra ligoninėje arba glaudžiasi laikinuose gelbėjimo centruose, kur jiems suteikti būtiniausi daiktai: drabužiai, miegmaišiai, maistas, vanduo.

Prie vienos iš prieglaudų buvo pastebėta besidarbuojanti dainininkė Rita Ora (26). Trečiadienį iš Kanados į Didžiąją Britaniją sugrįžusi projekto „X Faktorius“ teisėja netausojo jėgų, padėdama tiems, kuriuos ištiko nelaimė.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Rita Ora į vidų nešė maišus su drabužiais, tįso geriamojo vandens pakuotes. Jei manote, kad taip dainininkė elgėsi dėl reklamos, klystate. Instagrame Rita Ora pasidalijo trumpu video, kaip atvyksta į prieglaudą. Tai buvo dieną, o paparacai ją besidarbuojančią sugavo naktį.

Tai ne vienintelė pagalba, kurią gaisro aukoms suteikė Rita Ora. Ji taip pat aukojo ir pinigų, kad būtų galima nupirkti būtinus daiktus nukentėjusiesiems. Vos per parą labdaros fondas surinko daugiau nei 1 mln. svarų.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

„Tai mano kaimynystė. Negaliu patikėti, kad tai vyksta. Meldžiuosi už visus, kuriuos nelaimė paveikė. Mano širdis daužosi taip smarkiai. Aš žaisdavau šiame kvartale. Noriu padaryti viską, ką galiu, kad padėčiau“, – kiek anksčiau socialiniuose tinkluose rašė Rita Ora.

Nukentėjusiems nuo gaisro pagalbą suteikė ir kitos Didžiosios Britanijos garsenybės. Dainininkė Adele trečiadienio vakarą su sutuoktiniu nuvyko į gaisro vietą. Ji guodė nukentėjusiuosius, bandė juos nuraminti apkabindama.

Tuo tarpu dainininkė Lily Allen gaisro aukoms pasiūlė prieglaudą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai