Ugniagesys, treneris Robertas Šuškievičius vedė šokėją Aureliją Šmitaitę: sveikino garsūs bičiuliai

Greta Mikalauskytė, Robertas Šuškievičius su žmona Aurelija, Eglė Jakštytė, Audrius Giržadas, Liucina ir Tadas Rimgailos / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Laura Apanavičiūtė
Publikuota: 2016-10-29 15:56
Roberto Šuškievičiaus (33) ir Aurelijos Šmitaitės (25) meilės istorija primena saldų, romantišką filmą, kurį galėtum, atrodo, žiūrėti daug kartų ir jis niekada neatsibostų... Iš pirmo žvilgsnio užgimę jausmai nė kiek nenuslūgo per 4 draugystės metus. Tad šeštadienio popietę jiedu vienas kitam prisiekė amžiną meilę.

Šeštadienį, šv.Kryžiaus bažnyčioje vienas kitam lemtingąjį „taip“ ištarė asmeninis „Fitus“ sporto klubo treneris bei ugniagesys gelbėtojas Robertas Šuškievičius ir jo mylimoji Aurelija Šmitatė, dirbanti pas Liuciną Rimgailę su vestuvių planavimu bei kepyklėlėje „Liu Patty“. Aurelija taip pat kartais šoka Irenos Starošaitės bei Eglės Jakštytės koncertuose.

Į jųdviejų šventę atvyko ir žinomų žmonių būrys, tarp kurių – Audrius Giržadas, kurį treniruoja Robertas, Liucina ir Tadas Rimgailos, dainininkė Eglė Jakštytė, Justino Jankevičiaus mylimoji, modelis Greta Mikalauskytė, ugniagesys gelbėtojas, aktorius Karolis Sakalauskas, atvykęs su kolegomis pasveikinti Roberto.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Jaunavedžiai vestuves iškėlė po 4 metų draugystės, nes sako pajautę, kad būtent dabar yra tinkamas laikas.

„Atėjo toks metas, kai abu pasakėme, kad šias Kalėdas norim sutikti jau santuokoje, norime per Kūčias pasikviesti šeimos narius į savo namus. Kadangi vasarą abudu labai įtemptai dirbome, tai galvojau, kad rudenį bus labai gražu, šiltas oras, auksiniai lapai... Bet, matyt, teks neštis skėčius...“, – dar prieš vestuvių dieną sakė nuotaka.

Tačiau panašu, kad jų išskleisti jaunavedžiams neprireiks ir jiedu gali atsipalaiduoti. Visgi dėl pačios ceremonijos A.Šmitaitė prisipažino, kad jaudinasi: „Bet jauduliukas privalo būti“, – šypsojosi ji.

Aurelija pasipuošė klasikine suknele, kurią įsigijo salone. „Tai buvo ketvirta suknelė, kurią matavausi, ir ji mane užbūrė. Aš labai džiaugiuosi ir nenorėčiau jokios kitos.“

Išėję iš bažnyčios Aurelija ir Robertas tiesiog spinduliavo džiaugsmu, susirinkę svečiai jaunuosius apipylė konfeti lietumi. Nuotaka po vestuvių pasirinko vyro pavardę ir tapo Aurelija Šuškievič.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Po ceremonijos jaunavedžiai išvyko į fotosesiją, o vakare susitiks su svečiais atšvęsti. Nors svečių skaičiumi šventė, atrodytų, nedidelė – sukviesti 24 artimiausi žmonės, tačiau programa bus įspūdinga. Čia vakarą ves Tadas Rimgaila, dainuos Irena Starošaitė.

„Eglė Jakštytė sakė, kad irgi staigmeną paruošė. Nekantriai laukiam“, – pasakojo Aurelija.

Susipažino sporto salėje

Prieš 4 metus pasiryžusi padailinti savo kūno linijas, Aurelija atvyko į sporto klubą, kuriame kaip tik dirbo Robertas, ir jis tapo merginos asmeniniu sporto treneriu.

„Buvau nedrąsi, nežinojau, kaip viskas ten vyksta, tai tiesiog atėjus į salę priėjau prie Roberto ir pasakiau, kad man reikia visko – nuo mitybos iki treniruočių plano, sakiau, kad esu pasiryžusi sportuoti labai rimtai“, – 15min sakė Aurelija.

Ir sako, kad tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio... „Tas sportas po truputį peraugo į labai gražią draugystę. Jis vėliau sakė, kad kai pirmą kartą mane pamatė, jam labai patiko mano didelės akys, bet bijojo užkalbinti. Be to, kadangi man tiko tik rytinės treniruotės, o jis mėgsta ilgai pamiegoti, tai vien dėl manęs keldavosi anksti, nors ir po to turėdavo ilgą pertrauką iki kito kliento“, – juokėsi Aurelija.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Jųdviejų draugystė vystėsi palaipsniui. Aurelija sako, kad jau buvo pradėjus nerimauti – na, tai kada pakvies į pasimatymą: „Tik po kelių savaičių sportavimo jis pasakė, kad mums reikia nueiti arbatos į kavinę, esančią prie sporto klubo. Viskas vystėsi nedrąsiai, bet galiausiai pradėjome eiti vakarieniauti, atsirado rūpestis ir stiprūs jausmai.“

O tada prasidėjo tikra romantika... „Robertas nesiliaudavo manęs stebinti – jis atvykdavo pas mane į darbą su gėlėmis, paprašydavo bendradarbių, kad mane nustebintų dovanomis. Man einant iš darbo, jis staiga atsirasdavo ir palydėdavo iki namų. Buvo neapsakomai didelis dėmesys. 3 mėnesius buvo labai saldi, be proto didelė meilė. Mano visos draugės pavydėdavo, net ir mama sakydavo: „Na, kur man rasti dar antrą Šuškievičių?“. Žinoma, laikui bėgant mes apsišlifavome, supratome, kad esame vienas kito. Bet tie mėnesiai buvo pasakiški“, – prisimena A.Šmitaitė.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Netikėtos piršlybos per šokių pamoką

Robertas Šuškievičius ant kelio priklaupė po pusmečio jųdviejų draugystės. Aurelija teigė, kad tai buvo visiškai netikėta.

„Aš tuo metu turėjau vaikų šokių grupę, jiems vedžiau hiphopo pamoką. Mūsų salėje yra stiklinės durys, pro kurias matosi, kas yra už jų. Man įpusėjus treniruotę, vaikai pradėjo šaukti, kad Robertas atėjo. Aš pamačiau, kad jis su kostiumu ir kažką laiko už nugaros... Padovanojo man gėlių, skambant hiphopo muzikai – tikrai nelabai romantiška, – juokėsi ji. – Aš norėjau paimti gėles ir pasiūlyti prisėsti, bet jis liepė palaukti, ir kišenėje pradėjo ieškoti žiedo. Neatsimenu, ką jis tada sakė, bet aš negalėjau patikėti, kas vyksta“, – pasakojo A.Šmitaitė.

Pasak jos, vos sutikus tapti jo žmona, Roberto jaudulys baigėsi, bet perėjo pas Aureliją. „ O man liko dar treniruotę vesti... Visi vaikai mus apsupo ratu, apkabino, o kolegė mane paleido ir pravedė likusią pamoką.

Robertas sakė, kad pasirinko tokį būdą piršlyboms, nes tai buvo mano saugi aplinka, kurioje labai gerai, saugiai jaučiuosi. Ir jis norėjo ta laime pasidalinti ne tik dviese, bet kad ir kiti žmonės pamatytų. Tai buvo labai miela“, – šypsojosi ji.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Nukėlė medaus mėnesį

Jaunavedžiai medaus kopinėti kol kas dar neketina – kelionę nukėlė pavasariui.

„Dabar bus trumpas poilsis Druskininkuose, o pavasarį planuosime tikrą medaus mėnesį. Dar nenorim važiuoti, nes ką tik nusipirkome naujus namus, ir kol jie švieži, labai norisi juose būti, puoselėti, dar nesinori toli pabėgti. Taip pat Robertui gimtadienio proga padovanojau savanaudišką dovaną – šuniuką, tai jo irgi nenoriu palikti“, – juokėsi Aurelija.

Pora neslėpė – apie vaikus jau galvoja. „Vaikai visada yra planuose, galvoje, mes labai norim gražios šeimos. Robertas yra tiesiog vaikų magnetas, visi prie jo labai komfortiškai jaučiasi, jis randa bendrą kalbą ir iš akių matosi, kad bus tobulas tėtis. O kadangi aš irgi esu šeimos žmogus, tai stengsimės“, – šypsojosi A.Šmitaitė.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai