Ugnė Skonsmanaitė: „Prie didžiųjų savo gyvenimo planų nerašau jokių datų“

Ugnė Skonsmanaitė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-28 12:00
Prieš kurį laiką populiarių laidų vedėja Ugnė SKONSMANAITĖ (29) savo noru, tyliai, be jokių interviu ir graudžių atsisveikinimų priėmė sprendimą išeiti iš televizijos. Pusantrų metų trukusi tyla ir pagaliau jos grįžimas – vesti „Eurovizijos“ atrankų Lietuvos televizijoje – kėlė daugybę klausimų, kas vyksta jos gyvenime? „Tikrai nieko blogo nebuvo nenutikę. Tiesiog nusprendžiau, kad man reikia judėti tolyn“, – paaiškina.

Ugnė sako, kad sprendimas iš pagrindų keisti aplinką nebuvo spontaniškas – apie tai galvojo ir tam ruošėsi. Žmonės juk keičia darbus, kas gi čia tokio ypatingo, stebisi. „Bet jei apie savo planus visiems būčiau kalbėjusi garsiai, net neabejoju, būčiau patyrusi nemenką spaudimą: „Išeiti į niekur iš tokio puikaus darbo, kurį kiti laiko net ne darbu, o malonumu! Dingti iš eterio būnant tokioje populiarumo viršūnėje?! Tai – beprotybė!“

Tačiau Ugnei tai buvo laisvė pradžia – per tuos tylos metus ji tiesiog keliavo. Indonezijoje aplankė bičiulius, rudenį praleido kelionėje po Europą, peržiemojo Pietų Afrikoje, o pavasarį sutiko Japonijoje. Vasarą vėl patraukė į Europą, o rudenį išvyko į Ameriką. Jokių didelių atradimų sako neieškojusi, neturėjo ir tikslo emigruoti ar kur kitur susikurti geresnį gyvenimą. „Norėjau tiesiog pabūti su savimi.“ Kad suprastų, kur nenori būti, ko nenori daryti ir kuo nenori būti.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“. Šiame numeryje taip pat skaitykite:

Žurnalas „Žmonės" Nr. 9

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers. Title: Žurnalas „Žmonės" Nr. 9, Author: Media Bites, Name: Žurnalas „Žmonės" Nr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai