Ugnė Katelynienė pagimdė antrą dukrą: išrinko graikiškos kilmės vardą

Ugnė ir Mindaugas Katelynai / Redos Mickevičiūtės ir asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-09-18 13:20
Buvęs krepšinininkas, verslininkas Mindaugas (38) ir jo žmona, „Hoptrans Logistics“ pardavimo bei rinkodaros vadovė Ugnė (30) Katelynai sulaukė šeimos pagausėjimo – porai gimė antra dukra.

Šią žinią U.Katelynienė patvirtino portalui Žmonės.lt.

Laiminga dviejų dukrų mama pasakojo, kad mergaitė pasaulį išvydo paskutinę vasaros dieną – rugpjūčio 31-ąją. Atžalai pora suteikė Atėnės vardą.

„Šį vardą, kaip ir pirmajai dukrai, sugalvojome labai anksti, galbūt trečiajame nėštumo mėnesyje. Pagalvojome, kad vardas stiprus, gražiai skamba ir mergaitei, ir suaugusiai moteriai – lyg ir rodo tvirtą charakterį, kalba apie stiprią asmenybę. O ir pažvelgus į dukrą abejonių neliko – ji Atėnė“, – su šypsena portalui Žmonės.lt sakė Ugnė. 

Ugnė Katelynienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Ugnė Katelynienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Prireikė net šešerių metų, kol Dievas Ugnei ir Mindaugui dovanojo antrą vaikelį.

„Kad laukiuosi, sužinojau per Kalėdas. Tuo metu buvo pats COVID-19 įkarštis, vienas iš griežtesnių karantinų. Pas gydytoją teko vykti vienai, o džiugias naujienas vyrui pranešiau tik grįžusi namo – Mindaugas nuščiuvo iš laimės“, – žurnalui „Žmonės“ anksčiau pasakojo U.Katelynienė. 

Moteris dar prieš gimdymą atviravo, jog laukia mergaitės. 

„Gydytojai sakė, kad sulauksime antrosios dukros ir pirmagimė Ūla turės seserį. Na, bet nutinka visko. Kol kas laukimas – panašus į pirmąjį“, – tuomet kalbėjo U.Katelynienė.

Ugnė Katelynienė / Redos Mickevičiūtės nuotrauka
Ugnė Katelynienė / Redos Mickevičiūtės nuotrauka

Naujienomis, kad laukiasi antrojo vaikelio moteris pasidalijo per Motinos dieną. 

„Išgyvenau emocijų pliūpsnį, pasirodė graži proga nustebinti aplinkinius. Pradžioje nenorėjau sakyti niekam, išskyrus artimuosius, nes viskas trapu, užsimezgusi gyvybė – man sakralus dalykas“, – teigė U.Katelynienė. 

Žmonės.lt primena, kad Ugnė ir Mindaugas susituokė 2013 metais. Iš pradžių savo meilę įteisino vienoje Vilniaus bažnyčių, o po to vestuves iškelė ir romantiškoje Venecijoje.

„Staigmenos keitė viena kitą. Tai buvo be galo graži, mūsų lūkesčius pranokusi šventė“, – tuomet neslėpė Ugnė Katelynienė.

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai