Ugnė ir Mindaugas Katelynai greit sūpuos antrą atžalą: „Teko palūkėti, kol aplankė gera žinia“

Ugnė ir Mindaugas Katelynai / Redos Mickevičiūtės, „Fotobanko“ ir V.Morozovo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-16 10:54
Buvęs krepšinininkas, verslininkas Mindaugas (38) ir jo žmona, „Hoptrans Logistics“ pardavimo bei rinkodaros vadovė Ugnė (29) Katelynai greit sūpuos antrą vaikelį. Apie laukimo džiaugsmą pora pasakoja naujausiame žurnalo „Žmonės“ numeryje.

Pirmagimę Ūlą auginančios poros gyvenime antroji atžala buvo ilgai planuota. Tiesa, prireikė net šešerių metų, kol Dievas Ugnei ir Mindaugui dovanojo vaikelį.

Dovanėlę gavome Kalėdų proga. Tuo metu buvo pats COVID-19 įkarštis, vienas iš griežtesnių karantinų. Pas gydytoją teko vykti vienai, o džiugias naujienas vyrui pranešiau tik grįžusi namo – Mindaugas nuščiuvo iš laimės. Būna, kad pora planuoja, tikisi, bet nepasiseka. Ir mums teko palūkėti, kol gera žinia pasibeldė į namų duris.

Iš pradžių galvojau šia naujiena su kitais nesidalyti – būčiau kuo puikiausiai nuslėpusi, bet per Motinos dieną išgyvenau emocijų pliūpsnį, pasirodė graži proga nustebinti aplinkinius. Pradžioje nenorėjau sakyti niekam, išskyrus artimuosius, nes viskas trapu, užsimezgusi gyvybė – man sakralus dalykas“, – naujausiame žurnalo „Žmonės“ numeryje pasakoja U.Katelynienė. 

Visą interviu ir fotosesiją rasite naujausiame žurnale „Žmonės“: