Ugnė Galadauskaitė TV eteryje nustebino įvaizdžiu: „Neturėjau naujų lęšių“

Ugnė Galadauskaitė / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-13 15:14
LRT laidų vedėja Ugnė Galadauskaitė žiūrovus nustebino nauju įvaizdžiu – pirmadienio vakarą, tiesioginio žinių eterio metu, Ugnė studijoje pasirodė užsidėjusi akinius ir atrodė kiek neįprastai.

Žmonės.lt U.Galadauskaitė pasakojo, kad akiniai jai nėra aksesuaras – juos nešioja dėl regėjimo. Tačiau dažniau Ugnė naudoja kontaktinius lęšius.

„Akinius pradėjau nešioti pabaigusi mokyklą. Kad jų reikia, supratau laikydama vairavimo egzaminus. Dėl grožio tikrai nenešiočiau akinių – kiekvienas daiktas turi atlikti savo funkciją. Akiniai turi padėti regėjimui arba apsaugoti akis nuo saulės. Tiesa, prie akinių taip ir nepripratau, geriau jaučiuosi su lęšiais, todėl juos dažniau ir naudoju“, – pasakojo U.Galadauskaitė.

U.Galadauskaitė teigė, kad tuomet, kai pasipuošė akiniais, sulaukė bendradarbių komplimentų. Vis dėlto, ji tiesioginio eterio metu geriau jaučiasi be akinių, o šį kartą nebuvo nusipirkusi kontaktinių lęšių.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Tiesiog neturėjau naujų lęšių, užsidėjau akinius (juokiasi). Čia, aišku, skonio reikalas. Aš sau labiau patinku be akinių. Yra žmonių, kuriems akiniai ant mano veido – gražu, tačiau aš to nei sureikšminu, nei kompleksuoju“, – sakė ji.

Šiuos akinius U.Galadauskaitė turi jau 8 metus ir naujų pirkti nežada: retai naudoja – nesusidėvi.

„Šie akiniai – mano pirmi ir vieninteliai. Pagal tai, kiek dažnai juos užsidedu – užtenka. Man nepatinka, kad jie tamsiai raudoni – galėtų būt juodi. Tuomet tiktų dar dešimčiai metų. Svarbiausia, kad jie beveik klasikiniai, todėl ir iš mados neišeina“, – juokėsi U.Galadauskaitė.

Paklausta, ar neketina ryžtis lazerinei akių korekcijai, Ugnė buvo atvira: „Bijau operacijų, o ir regėjimo minusas nedidelis.“

TAIP PAT SKAITYKITE: Ugnės Galadauskaitės kelionė į Las Vegasą: savaitę trukusios sesers vestuvės ir žvaigždžių koncertai

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai