Ugnė Galadauskaitė švenčia gimimo dieną: „Jei širdy sensti – ir pats lygiausias veidas nepadės“

Ugnė Galadauskaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Monika Urbonaitė
Publikuota: 2018-01-19 12:03
„Mano sesuo mėgsta juokauti, kad jei galėčiau – paskelbčiau sausio 19-ąją nacionaline švente“, – šypsosi gimimo dieną mininti LRT laidų vedėja Ugnė Galadauskaitė. Nuo vaikystės tėvai savo mergaitę įtikino – tai jos ir niekeno kito laikas. Šią dieną sau galima leisti viską ir švęsti taip, kaip nori.

Daugeliui nepaslaptis, kad Ugnė Galadauskaitė yra gimusi LRT laidos „Panorama“ laiku.

„Šiais metais labai dėkingai susidėliojo kalendorius ir net darbų grafikas. Nešvęsti tiesiog neįmanoma. Tačiau pirmą kartą taip nutiko, kad gimtadienį sutiksiu vesdama „Panoramos“ laidą. Simboliška ir gražu", – apie gimtadienio planus pasakoja Ugnė.

„Vėliau pasimatysime su draugais. Tiesa, didelio vakarėlio neplanuoju. Iš patirties esu įsitikinusi, kad netikėtai ir spontaniškai suplanuoti gimtadieniai būna smagiausi, todėl, jei dar turite idėjų – iki vakaro galite siūlyti", – šypteli žavioji žurnalistė.

Ugnei ši šventė dar nuo vaikystės asocijuojasi su svarbia diena. To moterį išmokė tėvai. Marijampolietei jie akcentuodavo, kad gimimo dienos nevalia pamiršti, kad tai laikas, kada tau nusišypso visas pasaulis. Gali daryti, ką nori ir kaip tik nori.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

„Kiek pamenu, ryte nuo tėvų visuomet gaudavau pusryčius į lovą. Su balionais, šypsenėlemis ir visais kitais gražiais dalykais. Tokių kartais sulaukiu ir dabar. Puikiai prasidėjusi diena juk privalo tokia išlikti iki rytojaus?“

U. Galadauskaitė prisipažįsta mėgstanti ne tik savo gimtadienius. Apskritai jai ši diena – geros nuotaikos bomba.

Pati mieliausia dovana laidų vedėjai, kai žmonės ją prisimena, nepamiršta. Visiškai nesvarbu, ar tai nuoširdūs žodžiai, ar maža gėlytė su atviruku.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Šiais metais esu dėkinga už viską. Dažnai pagalvoju, neturiu kuo skųstis – svarbiausia yra sveikatos, jėgų ir noro. Visa kita – ateina savaime“, – įsitikinusi Ugnė.

Smagu, kad būtent šiuo metu U. Galadauskaitei nereikia įveikti kažkokių labai didelių problemų. Kartais ji net susimąsto, kad likimas nuo negandų saugo.

Ar bėgant metams Ugnė bijo pasenti? Į tokį klausimą ji atsako su humoru:

„Tikrai neturiu tokių baimių, galų gale, mano metų būtų paprasčiausiai kvaila jų turėtI.

Nors per Kalėdas nuo draugės gavau veido kaukę ir spėkit, kada ją išbandžiau? Būtent šį rytą. Juokauju, kad stengiuosi gimtadienį sutiktI nė diena nepasenusi nors iš tikrųjų, jei širdy sensti – ir pats lygiausias veidas nepadės. Todėl to sau ir palinkėčiau – likti 28-erių iki pat 82-ejų – net jei ant veido bus 800 raukšlių.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai