Tyrimas patvirtino: JAV aktorių Philipą Seymourą Hoffmaną pražudė narkotikai

Philipas Seymouras Hoffmanas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-02-28 23:03
JAV aktorius Philipas Seymouras Hoffmanas mirė perdozavęs narkotikų. Tokią mirties priežastį penktadienį oficialiai patvirtino Niujorko medicinos ekspertų išvados.

Kaip praneša BBC, aktorius buvo pavartojęs heroino, kokaino, amfetamino ir benzodiazepino.

46-erių Philipas Seymouras Hoffmanas rastas negyvas vasario 2 d. nuomojamame bute Manhatane, jo rankoje styrojo adata. Policija bute rado 50 maišelių su narkotikais.

Pirmą kartą priklausomybės kvaišalams Philipas Seymouras Hoffmanas atsikratyti bandė būdamas vos 22-ejų, o po to net 23-ejus metus visiškai nevartojo alkoholio ir narkotikų. Vis tik maždaug prieš dvejus metus aktorius nebeatsilaikė pagundai ir vėl pradėjo vartoti kvaišalus. Suvokdamas savo problemą aktorius pernai vėl atsigulė į reabilitacijos kliniką.

Už vaidmenį biografiniame filme „Kapotė“ („Capote“) Philipas Seymouras Hoffmanas 2005-aisiais buvo apdovanotas „Oskaru“ kaip geriausias aktorius. Vėliau už vaidmenis filmuose „Čarlio Vilsono karas“ („Charlie Wilson's War“), „Abejonė“ („Doubt“) ir „Mokytojas“ („The Master“) jis dar tris kartus buvo nominuotas „Oskarui“ kaip geriausias antraplanis aktorius.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama