Tylą nutraukusi Ieva Zasimauskaitė: „Jei būčiau likusi ankstesnėje santuokoje – būčiau mirusi“

Ieva Zasimauskaitė ir Simas Grabauskas / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Pažadėjau sau, kad per šį interviu neverksiu, bet, suprantu, kad nepavyks...“ – šluostydama ašaras jau šį sekmadienį, sausio 2-ąją 20 val. „Žmonės“ ir portalo 15min pokalbių laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“ kalbės dainininkė Ieva Zasimauskaitė.

Beveik prieš porą metų su vyru, krepšinio treneriu Mariumi Kiltinavičiumi išsiskyrusi ir 2021-ųjų vasarą už aštuoneriais metais vyresnio vaišnavų vienuolio Simo Grabausko antrą kartą slapta ištekėjusi 28-erių atlikėja nutarė nutraukti tylą.

„Noriu, kad žmonės visą tiesą sužinotų iš manęs, o ne klausytų kalbų“, – išskirtiniame interviu prabils Ieva.

Ieva Zasimauskaitė ir Simas Grabauskas / Asmeninio albumo nuotr.

O kalbų pastaraisiais metais apie jos asmeninį gyvenimą buvo pačių įvairiausių: nuo to, kad I.Zasimauskaitė savo sutuoktinį po dešimties drauge praleistų metų paliko dėl meilės šeimos draugui, iki gandų, jog skubėjo tekėti, nes... laukėsi.

„Baisiausia ne tai, kad kalbėjo manęs nepažįstantys žmonės, o tai, jog kalbėjo ir man artimi žmonės, – laidoje prisipažins dainininkė, po filmavimo pati nustebusi dėl savo atvirumo. – Nesitikėjau, kad per šį pokalbį papasakosiu tiek daug, bet noriu pagaliau pasakyti visą tiesą.“

Ieva Zasimauskaitė ir Edvardas Žičkus

Interviu Ievai nebuvo lengvas. Jam prireikė didelės drąsos. Tiek pasakojant apie liūdesį patirtą santuokoje, tiek atskleidžiant detales, kurių ji ilgus metus nepasakojo net savo artimiesiems.

„Aš supratau, kad jei liksiu santuokoje – mirsiu, jei išeisiu – irgi laukia mirtis, – sekmadienio laidos anonse jautriai kalba moteris. – Tą dieną, kai pasakiau Mariui, kad išeinu ir daugiau nebegrįšiu, užsidariau vonioje ir ant jos grindų ilgai verkiau. Bijojau apie skyrybas papasakoti savo šeimai, nes tikinti santuokos šventumu, bet išdrįsau prabilti močiutei, o ji liepė laukti ženklo, kad mano sprendimas yra teisingas. Ir kai jo sulaukiau – nutariau skirtis. Tai buvo gerai apgalvotas sprendimas.“

Ieva Zasimauskaitė / Laida „Edvardas Žičkus. Be ribų“

Kodėl iširo kone idealia laikyta jos pirmoji santuoka? Laidos vedėjui Edvardui Žičkui tiesiai paklausus, ar dainininkė šeimą paliko dėl jausmų kitam vyrui, Ieva buvo atvira: „Taip, aš išėjau pas žmogų, kurį labai mylėjau ir su kuriuo mudu siejo ypatingas ryšys. Pas žmogų, su kuriuo noriu susilaukti vaikų.“    

Išgyvenimų per pastaruosius keletą metų I.Zasimauskaitės gyvenime netrūko, bet juos įveikti, ji pati prisipažįsta, padėjo psichologai.

Išskirtinis Ievos interviu, dar niekur nematyti slaptų vestuvių kadrai ir iki širdies gelmių jaudinantis atvirumas – jau šį sekmadienį, sausio 2 d. 20 val. – tik laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“ „Žmonės“ feisbuko paskyroje, portale 15min ir 15min „Youtube“ kanale!

Žiūrėkite laidos anonsą:

Skaitykite daugiau