„Twosome“ pristato „eurovizinę“ dainą: nepaliks abejingų krepšinio sirgalių

„Twosome“/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-07 12:24
Specialiai „Eurovizijai“ susibūręs vokalinis, instrumentinis ir šokio ansamblis „Twosome“ pristato naują dainą, su kuria šiais metais bandys pavergti nacionalinės atrankos į „Euroviziją“ žiūrovų širdis.


Po sėkmingo pasirodymo projekte „Šok su žvaigžde“ choreografas Paulius Šinkūnas, kartu su bendražygiais Justinu Stanislovaičiu ir Zigmantu Baranausku, paskutinį kartą, mėgins jėgas ir žengs į „Eurovizijos“ sceną.

„Trečias kartas nemeluoja, o ketvirto nebus. Šiais metais dalyvaujame, nes jaučiame, kad sukūrėme gerą dainą, kuri pakels nuo kėdžių net žiūrovus namuose. Manau, vienas svarbiausių dalykų dainoje, yra sukelti emocijas, o mūsų kūrinys, yra pripildytas būtent teigiamų emocijų“, – teigia Paulius.

„Twosome“ / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
„Twosome“ / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Daina smagi, kviečianti šokti ir kartu skanduoti. Taip pat, daina turėtu nepalikti abejingų tų, kurių antroji religija yra populiariausias Lietuvos sportas, krepšinis“, – priduria Justinas Stanislovaitis

„Esu paruošęs staigmeną“, – išduoda Zigmantas.

Grupė „Twosome“ pradėjo savo kelią 2018 Eurovizijoje ir, kaip teigia grupės nariai, šie metai parodys, ar grupė tęs savo egzistavimą.

„Svarbiausia, kad mūsų pasirodymas suteiktų žmonėms džiaugsmo“, – įsitikinę jie.

Naujausi straipsniai