„Twosome“ ketvirtą kartą dalyvaus „Eurovizijos“ atrankoje – pristato dainą ir naktį miške filmuotą klipą

„Twosome“ vaizdo klipo filmavimas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-07 12:12
Geros nuotaikos ambasadoriai grupė „Twosome“ apsisprendė – ketvirtą kartą dalyvaus dainų konkurse „Eurovizija“. Į sceną aktoriaus, choreografo ir dainininko grupė žengs su daina „I love my bear“. TV3 televizijos projekte „X faktorius“ žiūrovų ir teisėjų prielankumą pelnę grupės nariai pristato specialiai dainai miške nufilmuotą vaizdo klipą.

Grupės narys, aktorius Zigmantas Baranauskas pasakojo, kad klipo filmavimo darbai buvo labai smagūs. Ir nors juoko netrūko, tačiau visa komanda į tai žiūrėjo labai rimtai ir profesionaliai. Zigmantas džiaugėsi, kad jų idėja patikėjo ir vienas iš žinomų alaus gamintojų, todėl nealkoholinio alaus filmavimo aikštelėje netrūko.

„Sunkiausia buvo filmavimo pabaigoje nugalėti miego norą. Darbai truko iki 3 valandos ryto. Klipo filmavimą būtų sunku pavadinti darbu. Turėjome puikų laiką miške, gerų draugų kompanijoje. Juokėmės, skaniai pavalgėme ir atsigėrėme nealkoholio alaus“, – apie filmavimo darbus kalbėjo Zigmantas.

„Twosome“ vaizdo klipo filmavimas
„Twosome“ vaizdo klipo filmavimas

Nufilmavus šį klipą baigėsi grupės paruošiamieji darbai „Eurovizijos“ dainų konkursui. „Twosome“ dalyvauja jau ketvirtą kartą ir tikisi, kad šis kartas nemeluos. „Nors taip sakoma apie 3 kartą, bet aš tikiu, kad mums taip bus su ketvirtu kartu. O jei ne, mūsų dar laukia keletas atsisveikinimo turų ir visos didžiosios bei mažosios arenos“, – pokštavo grupės narys.

Kitam grupės nariui, profesionaliam dainininkui Justinui Stacevičiui, filmuotis video klipe nebuvo naujiena. Tačiau, ten kur „Twosome“, ten ir netikėtumai. Dainininkas puikiai praleido laiką ir tikisi, kad būtent tai įžvelgs žiūrovai. „Dainos žinutė yra optimistiška ir smagi, o to šiuo metu kaip tik ir reikia. Video klipe galima pamatyti daug dalykų – kiekvienas sprendžia pagal save“, – kalbėjo Justinas. 

Grupės nariai, po paskutinio dalyvavimo „Eurovizijos“ antrankose, buvo nusprendę, kad daugiau šiame dainų konkurse nepasirodys. Tačiau, kaip juokauja, jei politikai gali nesilaikyti savo pažadų, tai taip pat ir muzikantai. „Kalbant rimtai, matome, kad žmonėms reikia tokios grupės kaip „Twosome“. Turime nemažą palaikymą, koncertų užsakymai vasarai jau įgauna pagreitį. Tikėkimės, kad niekas nesutrukdys jiems įvykti. Nusprendėme nesislėpti ir pamėginti dar kartą. Mūsų grupės tikslas yra žiūrovams suteikti kuo daugiau teigiamų emocijų“, – pasakojo Justinas.

„Twosome“ vaizdo klipo filmavimas
„Twosome“ vaizdo klipo filmavimas

Grupės lyderis, choreografas Paulius Šinkūnas įsitikinęs, kad „Twosome“ tiesiog sutverta linksminti žmones tiek per TV ekranus, tiek privačių vakarėlių metu. Paulius pastebi, kad su kiekvienu nauju kūriniu ar pasirodymu sutinka vis daugiau žmonių, kuriems patinka grupės skleidžiamos teigiamos emocijos. „Eurovizija“ grupės nariui yra iššūkis, kuriame jis, kaip kūrėjas, nori dalyvauti.

„Šventai tikiu, kad „Twosome“ anksčiau ar vėliau turi atstovauti Lietuvai didžiajame konkurse. Naujoje mūsų dainoje akivaizdžiai paslėptas žodžių žaismas, o vaizdo klipas yra su pozityvia žinute“, – sakė Paulius.

Naujausi straipsniai