„Twitter“ lūžta nuo komentarų: The Weeknd pasirodymą per „Super Bowl“ gerbėjai lygina su siaubo filmais

The Weeknd pasirodymas per „Super Bowl“ / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-08 11:56
Per kasmetinių amerikietiško futbolo varžybų „Super Bowl“ pertrauką šį kartą garbė pasirodyti teko atlikėjui Abeliui Tesfaey, geriausiai žinomam sceniniu slapyvardžiu The Weeknd. Anot CNN, šis šou jo organizatoriams atsiėjo apie 7 mln. JAV dolerių.

Kai NFL paskelbė, kad The Weeknd pasirodys „Super Bowl“ tiesioginės transliacijos metu, gerbėjai nebuvo visiškai tikri, ko tikėtis. Ypač po pernykščio „Swarovski“ blizgučiais puošto, seksualaus Jennifer Lopez ir Shakiros dueto.

Dabar, kai dūmų uždanga prasisklaidė ir The Weeknd atskleidė visiems, ką reiškia per viešus renginius rodomas kruvinas, sutvarstytas jo veidas (taip atlikėjas nori priminti absurdišką Holivudo garsenybių kultūrą ir žmones, manipuliuojančius savimi dėl paviršutiniškų priežasčių, kad įtiktų kitiems – red. past.), jo pasirodymas žiūrovus pakylėjo į visiškai naują chaoso lygį.

The Weeknd pasirodymas per „Super Bowl“ / „Scanpix“ nuotr.
The Weeknd pasirodymas per „Super Bowl“ / „Scanpix“ nuotr.

Sulaužęs „Super Bowl“ tradicijas The Weeknd koncertavo tribūnose, o ne lauke. Į jas jis pakilo vilkėdamas žaižaruojantį raudoną švarkelį. Pirmasis kūrinys, kurį atliko The Weeknd buvo „Starboy“. Bet kai atėjo laikas jo hitui „Can't Feel My Face“, pasirodymo nuotaika absoliučiai pasikeitė. Sutvarstytais veidais šalia The Weeknd pasirodęs choras gerbėjams priminė fragmentus iš siaubo filmo. 

Netrukus „Twitter“ ėmė lūžti nuo žinučių, kuriose per dantį internautai traukė atlikėjo pasirodymo vizualus.

„Ši vieta man primena, kai siaubo filme tau reikia bėgti nuo žudikų“, – rašė viena internautė, besidalydama palsirodymo video.

„Šou panašus į filmų Labanakt, mamyte!, Oda, kurioje gyvenu ir Mes kokteilį, o dar tas Michaelo Jacksono prieskonis...tikras siaubekas.“

Daugiausiai The Weeknd komanda buvo lyginama su filmo „Us“ („Mes“) herojumi Pluto, kurio išvaizda ir kostiumo spalviškumas bvuvo labai panašūs į muzikantų.

Naujausi straipsniai