Tvyranti įtampa D.Vaitiekūną paskatino išleisti dainą apie buvimą savimi: vaizdo klipą filmavo Islandijoje

Dominykas Vaitiekūnas / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-23 09:00
Dainų kūrėjas, atlikėjas bei aktorius Dominykas Vaitiekūnas (33) pristato skaudžių patirčių įkvėptą dainą „Būnu sau toks“ bei vaizdo klipą, nufilmuotą savo paties telefonu Islandijoje.

Mintis sukurti vaizdo klipą Dominykui šovė spontaniškai praėjusių metų rudenį, viešnagės Islandijoje metu. Kaip teigia atlikėjas, geriausia kamera yra ta, kuri – tavo rankoje. Jeigu norisi kurti, reikia kurti.

Automobilio akumuliatorių esu ir su akmeniu sykį pasikeitęs, todėl palankių sąlygų nebuvimas neturėtų stabdyti noro kurti. Svarbiausia tai, ar nori ką nors pasakyti“, – teigia atlikėjas, pristatydamas savo dainą, pavadinimu „Būnu sau toks“, kurią kūrė kartu su žinomu šalies muzikos prodiuseriu Rolandu Venckiu-Innomine.

Atlikėjas taip pat neslepia, kad šią dainą paskatino išleisti ir vis netylančios diskusijos. Pastarųjų mėnesių visuomenės įtampa, diskusijos apie LGBT+ žmonių situaciją Lietuvoje, neapykantos kalba ir vėliavų  karai, veikia kaip paskatinimas kurti ir nelikti abejingam.

„O kiekvienas prašymas patylėti, tik skatina vis garsiau apie tai kalbėti“, – rašo Dominykas savo feisbuko paskyroje.

Dominykas Vaitiekūnas / Asmeninio archyvo nuotr.
Dominykas Vaitiekūnas / Asmeninio archyvo nuotr.

Dainą „Būnu sau toks“ Dominykas ketino išleisti ateinantį rudenį, nes ji, anot atlikėjo, tokia rudeniška.

Bet šį mėnesį pajaučiau, kad jos laikas dabar. Ir ji skirta visiems, kuriuos gyvenimas yra tėškęs į purvą, ir reikėjo patiems susirasti, kur nusiprausti ir iš ko rankšluostį pasiskolinti. Linkiu mažiau žaizdų, o dar mažiau linkiu netikro špakliaus ant žaizdotos vietos“.

Nepaisant rimtos dainos temos ir jautraus teksto, Dominykas savo feisbuko paskyroje šiandien pasidalino ir nuotaikinga klipo sukūrimo istorija iš Islandijos. Atviravo, kad „pora bernų iš Tinderio paskreenshotino, kur koks šiltesnis termo upelis, kur koks paplūdimys ne toks nuobodus.“

Dar vienas tinderietis Dominykui sakė, kad jeigu atlėks iki jo miestuko, parodys gražių lokacijų.

„Tai aš už bazarą atsakiau ir atvažiavau iki to jo miestuko, bet galiausiai kažką mykė mykė ir nusimuilino. Ai, palinkėjau jam mintyse nuobodaus gyvenimo ir įdomių vietų susiradau pats.“

Be nuotaikingo pasakojimo apie tai, su kokiais nuotykiais teko susidurti filmavimo metu, žinomas vyras pripažįsta, kad keliauti ir būti vienam jam nebaisu.

Tiksliau, nebebaisu. Ypač, kai pradedi atskirti kad būti vienam ir jaustis vienišam yra du skirtingi dalykai“, – teigia Dominykas.

Dominykas Vaitiekūnas / Asmeninio archyvo nuotr.
Dominykas Vaitiekūnas / Asmeninio archyvo nuotr.

Anot dainos autoriaus, buvimo savimi tema, savęs paieškos ir savęs priėmimas yra labai aktualios kūrybos temos, kurios atsispindės ir būsimame muzikos albume.

Atlikėjas svajoja, kad pasibaigus pandemijai, jis galės pakviesti gerbėjus, papasakoti ir kartu su kolegom apdainuoti įvairias – linksmas, juokingas ir jautrias patirtis. O šiuo metu kviečia susipažinti su naujasia daina, kuri jau pasiekiama visose muzikos pasiklausymo platformose.

Naujausi straipsniai

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama

GOK klinika

Reklama