Tvirtos šeimos receptas pagal I. Starošaitę ir Ž. Žvagulį: „Visų pirma – esame draugai, tai svarbiausia“

Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis / Laidos rengėjų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-07 09:42
Veiklūs, charizmatiški, talentingi ir užvedantys – tokie dainininkai Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis yra po vieną, tačiau kartu tiek gyvenime, tiek scenoje – jie dar didesnė jėga. Tuo jau seniai įsitikino dainininkų gerbėjai, kuriuos žavi ne tik poros muzika, bet ir santykiai – žinomi artistai kartu jau 20 metų. Gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“ Irena ir Žilvinas nuoširdžiai papasakos apie judviejų pažintį, karjerą ir svarbiausią dalyką jų gyvenime – šeimą bei brandžią ir išbandymų patikrintą meilę vienas kitam.

Nors daugelis I. Starošaitę ir Ž. Žvagulį mato nuolat besišypsančius ir laimingus, laidoje sutuoktiniai bus atviri – jų santuokoje būta išties rimtų išbandymų. Atvėrę namų duris Irena ir Žilvinas sutiko papasakoti apie šeimą ištikusias krizes, bendrus darbus bei visus sunkumus įveikiančią meilę.

Dainininkai pasakos, kad laiku scenoje jiedu nuoširdžiai mėgaujasi ir kitokios kasdienybės neįsivaizduoja bei džiaugiasi ištikimais gerbėjais. Būtent muzika ir bendri darbai prieš 25 metus ir suvedė žinomą porą.

„Ieškojau „šviežienos“ – aš įpratęs pats „išsukti“ žmogų ir pakelti į viršų. Tiesiog radome tokį žmogų, kuris truputį juda, neblogai atrodo – ją ir pasiėmėme“, – apie savo ir žmonos muzikinio kelio pradžią su šypsena pasakos Ž. Žvagulis.

Sutuoktiniai pasakos ne tik apie muzikinį kelią ir lemtingą pažintį, bet ir apie jausmus vienas kitam, didelę šeimą. Estrados žvaigždės skaičiuoja jau 20 bendrų metų, o per tą laiką judviejų meilė subrendo ir šiandien pora tvirtina, kad yra ne tik scenos partneriai, mylimieji, bet ir patys geriausi draugai.

„Irena yra geras žmogus. Su ja gali šnekėti viską, visą teisybę, man palengvėja. Visų pirma – mes esame draugai, tai gyvenime yra svarbiausia“, – gražių žodžių mylimajai negailės Ž. Žvagulis.

Nors judviejų meilė ir tarpusavio pagarba – akivaizdi, dainininkai tikins, kad saldžiais žodžiais vienas kitą apdovanoja retai, svarbiau jausmus parodyti darbais. Pora atskleis, kad, kaip ir kiekvienoje šeimoje, ginčų išvengti nepavyksta, tačiau abu išmoko juos greitai išspręsti. „Bandau per jo sprogimą dar kažkaip nuraminti, bet jei matau, kad nėra prasmės, tai tuomet prasideda tylusis karas“, – pasakos Irena.

„Darbas kartu duoda pliusų – jeigu ir susipykstam, pradedame dainuoti ir susitaikome. Pradedi dainuoti ir supranti, kad visgi – aš tave myliu“, – juoksis žinoma moteris.

Laidoje „Raudonas kilimas“ jie kalbės ir apie tėvystę, sūnus ir tapimą seneliais. I. Starošaitė pasakos, kad būtent gimusi Žilvino sūnaus Ąžuolo dukra ją suvedė su buvusia vyro žmona Regvita – moterys tapo itin artimos.

„Gyvenau ir gyvenu su protingomis damomis, mūsų nebendravimas įvyko tik dėl manęs ir mano vyriško bailumo“, – laidoje atviraus Ž. Žvagulis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai