TV3 rodys šeštąjį „Chorų karų“ sezoną

„Chorų karų“ filmavimo akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-11-18 09:59
TV3 eteryje šeštąjį kartą startuos didžiausio masto muzikinis projektas „Chorų karai“. Pilietiškumą ir patriotiškumą savo kraštui projekte skatins nauji chorai ir jų ypatingi generolai. Pirmosios projekto naujojo sezono atrankos įvyks jau greitai.

Net ketverius metus iš eilės „Chorų karuose“ pergalę šventė Kauno chorai. Šią tradiciją penktajame projekto sezone pakeitė alytiškiai – pergalę išplėšė „DeŽavu“ choras, vedamas dainininkės Astos Pilypaitės.

„Chorų karų“ kūrybinė komanda jau greitai visus pakvies į projekto šeštojo sezono atrankas. Lietuvoje žinomi dainininkai ir grupės šiemet į pergalę ves Kauno, Tauragės, Jonavos, Panevėžio, Rytų Lietuvos chorus. Pergalės sieks ir vienas ypatingas choras. Koks, organizatoriai kol kas laiko paslaptyje.

Kokie žymūs dainininkai ir grupės taps „Chorų karų“ generolais, kada prasidės atrankos, kam pasiseks gauti šansą ginti savo krašto garbę – tapti chorų komandų nariais – bei kas taps projekto vedėjais, paaiškės jau greitai TV3 eteryje.  

„Chorų karus“ per visus sezonus bent kartą pasižiūrėjo kone kiekvienas šalies gyventojas: projektą yra pasižiūrėję 2,7 milijono žiūrovų. Negana to, kiekvieną „Chorų karų“ laidą vidutiniškai įsijungia beveik milijonas žiūrovų – 909 000.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai