TV3 klipo filmavimui Džordana Butkutė pasipuošė auksu tviskančia suknia, Gediminas Jaunius – „TV pagalbos“ uniforma

Klipo filmavimo akimirka / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-03-25 17:52
Nacionalinio operos ir baleto teatro scena tiek televizijos žvaigždžių dar nematė. Pirmadienį ant šios scenos susirinko garsiausi ir žinomiausi, buvę ir esami TV3 televizijos laidų vedėjai ir projektų dalyviai.

Šioje neįprastoje televizijai ir iškilmingoje vietoje buvo filmuojamas TV3 televizijos 20-ojo jubiliejaus vaizdo klipas. Čia susitiko buvę „TV pagalbos“ komandos nariai Aušra Kilkuvienė ir Gediminas Jaunius, astrologas Naglis Šulija, dainininkas Donatas Montvydas, stilistas Mantas Petruškevičius, dainininkė Rūta Ščiogolevaitė, aktorius Vytautas Rumšas, „X faktoriaus“ dalyvės Giedrė Vokietytė ir Ugnė Valinčiūtė, dainininkė Džordana Butkutė.

Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.

Džordana buvo viena ryškiausių filmavimo damų. Auksine, žemę siekiančia suknele su tigro kailio imitacijos detalėmis pasipuošusi Džordana tiesiog švytėjo. Ją iš užkulisių stebėjo vyras ir vadybininkas Elegijus Strasevičius. Elegijus, stebėdamas savo mylimąją, pritariamai šypsojosi ir neabejotinai ja didžiavosi.

Tiesa, pirmadienio rytą Dž.Butkutė turėjo dalyvauti teismo posėdyje, kur turėjo susitikti su buvusiu gyvenimo draugu Sergejumi Gorbonosu. Pastarąjį atlikėja kaltina turto prievartavimu.

Tačiau nei dainininkė, nei kaltinamasis teismo salėje nepasirodė, mat teismui nepavyko jiems įteikti šaukimų.

Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai