TV veidas Dijora Petrikonytė 25-ąjį gimtadienį sutinka su antrąja puse: „Mūsų laimė mėgsta tylą“

Dijora Petrikonytė ir Andrius Jonaitis / Asmeninio archyvo, Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Viena iš „Gero vakaro šou“ vedėjų, modelis Dijora Petrikonytė vasario 24-ąją mini gražią sukaktį – merginai sukanka 25-eri. Per pastarąjį laikotarpį Dijoros gyvenime nutiko nemažai puikių dalykų – su mylimuoju, odontologu Andriumi Jonaičiu jiedu aplankė Meksiką, užsibrėžė nemažai naujų tikslų ir stengėsi nenuobodžiauti.

Žmonės.lt Dijorą kalbina apie prabėgusius metus, meilę ir gyvenimą už filmavimo aikštelės ribų.

Pasiteiravus jaunos moters, kaip ji pasitinka gimimo dieną, Dijora šypteli – svajota apie ją buvo daug, bet visi planai greit žlugo, kai paaiškėjo, jog Italija šiuo metu ne tokia jau palanki turistams. Būtent ten Dijora saugiai ir ramiai būtų sutikusi 25-metį. Deja, kelionės teko atsisakyti, todėl su širdies draugu Andriumi jiedu pasiliko Lietuvoje. Apie antrąją pusę Dijora nedaugžodžiauja. „Savo asmeninio gyvenimo detalių per daug viešinti nenoriu, manau, laimė mėgsta tylą“, – įsitikinusi ji.

Tulume Dijora su Andriumi gyveno ant jūros kranto, tad pusryčiai, pietūs ir vakarienė visada vykdavo paplūdimyje / asmeninio albumo nuotrauka

Įprastai su mylimuoju Dijora per visas šventes keliaudavo. Kaune gyvenanti pora dar prieš Kalėdas lankėsi Meksikoje, o praėjusiais metais buvo nuvykę į Amsterdamą.

„Tą kelionę pamenu iki šiol. Su Andriumi apėjome visus muziejus, pasikultūrinome smagiai, šventes paminėjome. O tada... prasidėjo pandemija, pasaulis sustojo ir visas ypatingas progas stengdavomės paįvairinti namuose. Tik prieš praėjusias šventes surizikavome ir po ilgo laiko išvykome į Meksiką. Ten mums labai patiko. Visiška atgaiva sielai, bet dabar tai atrodo kaip tolimas sapnas“, – pasakoja Dijora.

Dijora Petrikonytė / asmeninio albumo nuotrauka

Gimtadienio mergina kasmet labai laukia, tiesa, iki visų neramumų Dijora jį sutikdavo su būriu draugų.

„Vertinant visus metus, atrodo, jog be pandemijos niekas neegzistavo, tarsi sraunaus upelio tėkmė imtų ir sustotų. Galvotum, kaip čia logiškai paaiškinti, kas vyksta ir nesugalvotum. Tačiau negaliu dėti vien minusų – šie metai man padėjo priartėti prie gamtos, atrasti vidinę ramybę“, – pasakoja Dijora.

Ne tik televizijos veidas, bet ir modelis prisipažįsta, jog sunkiausia jai buvo apskritai sustoti – dingo fotosesijos, nebevyko filmavimai.

Dijora Petrikonytė/Asmeninio albumo, Dainiaus Ščiukos nuotr.

„Kai gyvenimas pasikeičia per naktį, jautiesi lengvai išprotėjęs. Iki šiol man kasdien trūksta įprasto ritmo, su kuriuo buvau susigyvenusi“, – teigia ji.

Tiesa, Dijora – ne iš tų, kurios verkšlentų dėl nevaldomos situacijos. Dar prieš televiziją ji „užsiaugino storą skūrą“, todėl į viską žvelgia pozityviai ir šviesiai.

„Darbas pramogų insutrijoje man davė labai gerą pamoką – viskas yra laikina. Kartais šypsosi laimė, kartais nesiseka. Taip ir su šia dabartine situacija, galiausiai išauš diena, kai pandemija baigsis.“

Kalbėdama apie tolimesnes ambicijas ir televiziją Dijora išlieka paslaptinga.

„Esu realistė, televizija – trapus reikalas. Vienais metais gali būti „ant bangos“, o kitais, žiūrėk, jau esi niekam nebeįdomi. Aš nenoriu kalbėti apie ateitį, žinoma, smagu būtų dar šį bei tą nuveikti, bet tegu tie norai ir ambicijos kol kas lieka paslaptyje.“

Dijora džiaugiasi, kad koronavirusas kol kas jos šeimą aplenkė, visi sveiki, saugūs.

„Karantino metu aš labiausiai dėl artimųjų sveikatos ir džiaugiausi, o svarbiausia – vieniša visiškai nesijaučiau, turėjau save (šypteli)“, – teigia Dijora.

Paklausta apie norus ir linkėjimus sau mergina lengvai atšauna:

„Linkiu sau neapsikrauti, atsipalaiduoti, keliauti ir daug juoktis.“ 

Dijora Petrikonytė (14 nuotr.)
+8
Skaitykite daugiau