TV prodiuseris Laimonas Kirkutis su žmona susilaukė dvynukių: jau išrinko vardus

Laimonas Kirkutis ir Jurga Ramanauskaitė / Irmanto Gelūno ir Ado Vasiliausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-10 12:35
TV prodiuseris Laimonas Kirkutis su žmona Jurga Kirkute džiaugiasi pagausėjusia šeimyna. Penktadienio vakarą juos aplankė dvigubas džiaugsmas, pora susilaukė dvynukių.

Jurgai ir Laimonui gimė dvi mergaitės, pora joms davė Mirtos ir Martos vardus.

Šią žinią 15min patvirtino pats L.Kirkutis. „Jau seniau žinojome, kad laukiamės dvynių, todėl staigmena nebuvo, jau to tikėjomės, laukėme. Dabar viskas dauginasi iš dviejų: ir džiaugsmas, ir rūpestis. Nors, tiesą pasakius, dar nelabai suprantu, kas įvyko. Tik širdy labai džiaugiuosi“, – 15min kalbėjo L.Kirkutis.​

Ado Vasiliausko nuotr.
Ado Vasiliausko nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Katažina ir Deivydas Zvonkai susilaukė dvynių: gimė berniukas ir mergaitė

Pasak jo, tiek Jurga, tiek mergaitės jaučiasi gerai, gimdymas praėjo sklandžiai. Laimingi tėvai dukroms išrinko Mirtos ir Martos vardus. Juos jie numatę buvo jau seniau. „Turėjome vieną draugę olandę, kurios vardas buvo Mirta, mums labai tas vardas patiko. Norėjome, kad ir kitas būtų panašus, sugalvojome, kad bus Marta. Vardus rinkomės pagal grožį“, – sakė laimingas tėtis.

Džiugia žinia L.Kirkutis pasidalijo ir socialiniame tinkle. Feisbuke jis rašė: „Vakar Antakalnio gimdymo skyriuj į pasaulį atkeliavo dvi būsimos tautinio kostiumo nešiotojos – Mirta ir Marta Kirkutės! Valio mamai ir dviem naujoms šeimos mergikėms!“

Ado Vasiliausko nuotr.
Ado Vasiliausko nuotr.

15min primena, kad L.Kirkutis ir tuomet dar Jurga Ramanauskaitė po 16 metų draugystės susituokė šių metų birželį. Tuomet jie ne vieną nustebino savo vestuvių dieną nusprendę pasipuošti „Žvaigždžių karų“ kaukėmis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Po 16 metų draugystės susituokė TV prodiuseris Laimonas Kirkutis ir Jurga Ramanauskaitė

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai