„TV Pagalbos“ žvaigždė Gerda Stiklickienė susižadėjo su prodiuseriu Andriumi Žemaičiu

Gerda Stiklickienė ir Andrius Žemaitis / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-25 12:55
Viena žinomiausių porų televizijos žiūrovams – gelbėtoja Gerda Stiklickienė (34 m.) ir laidų prodiuseris Andrius Žemaitis (44 m.) – išgyvena bene romantiškiausią savo santykių etapą. Pora šiuo metu džiaugiasi sužadėtuvių nuotaikomis.

Specialiai juvelyro iš aukso bei platinos kurtu žiedu mylimosios pirštą A.Žemaitis padabino Paryžiuje.

Prancūzijos sostinėje G.Stiklickienė viešėjo darbo reikalais – ji dalyvavo drabužių dizainerės Aurelijos Jurkšaitytės ir medalių kūrėjos Irinos My My naujausių darbų fotosesijoje. A.Žemaitis išrinktąją lydėjo į kelionę. Gerda sudalyvavo ne tik fotosesijoje, bet su mylimuoju ir sūnumi Marku spėjo aplankyti svarbiausias Paryžiaus įžymybes.

„Kad Andrius paprašys mano rankos, nutuokiau. Bet kad tai įvyks Paryžiuje... Nė akimirkos apie tai nesusimąsčiau...“ – atviravo G.Stiklickienė.

TV3 žvaigždė su šypsena pasakojo prieš maždaug du mėnesius pasigedusi vieno iš dviejų kasdien nešiojamų žiedų. Nors ji apžiūrėjo visas įmanomas papuošalo buvimo vietas, jo taip ir nerado. Nieko nežinąs apie dingusį mėgstamą Gerdos žiedą tvirtino ir Andrius. Tik tuomet, kai dirbinys atsirado būtent toje vietoje, kur iš pradžių buvo paliktas, televizijos gelbėtoja ėmė nujausti – jos laukia svarbus gyvenimo įvykis.

Modesto Jurgaičio nuotr.
Modesto Jurgaičio nuotr.

A.Žemaitis išrinktajai pasipiršo netradiciškai. Nebuvo nei priklaupimo ant kelių, nei ašaras spaudžiančių kalbų.

„Noriu tą akimirką saugoti širdyje ir su niekuo nesidalinti”, – romantiško poelgio detalių nesutiko atskleisti Gerda.

Kol kas sužadėtiniai nėra numatę šventės datos. Norima, kad ji vyktų artimiausiųjų būryje užsienyje.

G.Stiklickienė ir A.Žemaitis – pora ne vienerius metus. Jie susipažino tuomet, kai Gerda pradėjo dirbti laidoje „TV pagalba“. Kolegiška draugystė į šiltus jausmus peraugo palaipsniui.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai