„TV pagalbos“ reporterė Sandra Žutautienė sužeista darbo vietoje: užpuolikas grasino kardu ir kirviu

Sandra Žutautienė / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-13 12:30
„TV pagalbos“ žvaigždė Sandra Žutautienė buvo užpulta ir sužeista darbo vietoje. Antradienį žinoma moteris filmavo reportažą Tauragės rajone, kai agresyvus laidos herojus pakėlė prieš ją ranką. Gelbėti „TV pagalbos“ žvaigždės atskubėjo net du policijos ekipažai.

Incidentas, kurio metu nukentėjo S.Žutautienė, įvyko antradienį, Ožnugario kaime. Čia žinoma moteris filmavo reportažą laidai „TV pagalba“. 

Į kaimą S.Žutautienė atvyko tam, kad čia gyvenančiam vyriškiui perduotų jo septynerių metų sūnų. Vaiką į vyriškio namus atlydėjo ir jo mama bei močiutė. 

„Atvažiavau pas jį tam, kad perduočiau vaiką, taip pat išspręsčiau kitas bėdas. Namuose buvo jis, jo sugyventinė ir keturi mažamečiai vaikai, kurių vienam – 7 mėnesiai“, – Žmonės.lt pasakojo S.Žutautienė. 

Man buvo sužalota ranka, operatoriui – veidas, taip pat išmušta iš rankų filmavimo kamera.

Į vidų vyriškis Sandros neįsileido – kalbėjosi tik pro langą. Vaikas pas tėvą likti nenorėjo – verkė, bijojo. Tada vyriškiui ir trūko kantrybė – ėmė plūstis keiksmais, grasinti, ieškoti kardo ir kirvio. 

„Ruošėmės važiuoti iš jo kiemo, kai lauke pasigirdo klyksmai – šaukė „kur kirvis, kur kardas“. Tada jis išlėkė į lauką, aš skubėjau užrakinti mašiną, kurioje sėdėjo vaikas, kad tik jo nepagrobtų. Pirmiausia jis užpuolė mane – parvertė ir bandė atimti automobilio raktelius. Tada mane ginti ėmė operatorius. Man buvo sužalota ranka, operatoriui – veidas, taip pat išmušta iš rankų filmavimo kamera“, – pasakoja S.Žutautienė. 

Policijos pareigūnus S.Žutautienė spėjo iškviesti pati, dar berakindama automobilio, kuriame sėdėjo vaikas, duris. Ji tik pasisveikino su atsiliepusia operatore, kai vyriškis ją parvertė žemėn.

„Ji viską girdėjo, iškart suprato, kad reaguoti reikia skubiai“, – sakė S.Žutautienė. 

Jis yra sužalojęs Vaikų teisių apsaugos specialistę, nes buvo užpuolęs ją su kardu, taip pat sukandžiojo policijos pareigūną.

Į įvykio vietą atvyko du policijos ekipažai: „Jį išvežė. Dabar jis sulaikytas. Parašėme pareiškimą. Iš esmės jį rašėme dėl sulauktų grasinimų – mums grasino susidoroti, užmušti ir panašiai. Sakė, kad jo draugai mus susiras, padarys, kaip ne kartą yra darę. Vėliau iš pačių pareigūnų sužinojome, kad toks atvejis nebe pirmas. Jam jau iškeltos dvi bylos. Jis yra sužalojęs Vaikų teisių apsaugos specialistę, nes buvo užpuolęs ją su kardu, taip pat sukandžiojo policijos pareigūną. Kardas dabar konfiskuotas... Vakar jis ieškojo kirvio, bet nerado. Tai dėl to mums viskas baigėsi laimingai.“

Didžiulį stresą, anot S.Žutautienės, patyrė ne tik ji ir taip pat nukentėjęs operatorius, bet ir įvykio liudininku tapęs vyriškio sūnus. „Viskas vyko vaiko akivaizdoje. Jis taip bijojo, kad jį net supykino“, – pasakoja S.Žutautienė. 

Tačiau nepaisant patirto streso, S.Žutautienė toliau tęsia darbus „TV pagalboje“ – trečiadienį išvyko filmuoti naujo reportažo. 

Žmonės.lt primena, kad tai jau ne pirmas kartas, kada tokio pobūdžio televizijos laidos žvaigždė nukenčia nuo reportažų herojų. Anksčiau darbo vietoje buvo sužalota ir LNK laidos „24 valandos“ žvaigždė Donata Gutauskienė-Laisva.

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai