TV.lt rekomenduojamų filmų TOP 5

„Tokia jau mano dalia“ („Just My Luck“, 2006, IMDb – 5,3) / Kadras iš filmo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-30 15:00
Šiam savaitgaliui TV.lt atrinko humoro nestokojančių, vaizduotę žadinančių ir nuotykių pažeriančių filmų. Šeštadienį nuobodžiauti neteks komedijų mėgėjams. Aktorė Lindsay Lohan bandys susigrąžinti sėkmę („Tokia jau mano dalia“), o Fosteriai – gyvenimo ramybę („Naktinis pasimatymas“). Sekmadienį vagišiai sieks nugvelbti turtuolio milijonus („Apvogti vagį“), aktorė Audrey Tautou įrodys, kad dėl mylimo žmogaus galima paaukoti viską („Gėlėti sapnai“), o filmo „Įsikūnijimas“ režisierius James Cameronas supažindins su paslapatinga Pandoros planeta.

„Tokia jau mano dalia“ („Just My Luck“, 2006, IMDb – 5,3)

Šeštadienį 11.30 val.

Per LNK

Tai smagi komedija, kurioje pagrindinį vaidmenį atlieka aktorė Lindsay Lohan. Pati gražiausia apranga, patys nuostabiausi vaikinai ir nuolatos lydinti sėkmė. Ar gali būti geriau? Vieną gražią dieną ši į sapną panaši realybė baigiasi. Mergina sutinka simpatingą nevykėlį ir nuo tada jai pradeda nesisekti: plaukų džiovintuvas įtraukia plaukus, skalbyklė sukelia potvynį, lūžta batų kulniukai, prie nugaros prilimpa šviežiai dažytas suoliukas... Ir tai tik pati pradžia!


„Naktinis pasimatymas“ („Date Night“, 2010, IMDb – 6,3)

Šeštadienį 19.05 val.

Per TV6

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Į Klaros ir Filo Fosterių gyvenimą jau senokai įsisuko rutina. Jų romantiški vakarai prasideda vakariene ir baigiasi kino filmu artimiausiame kino teatre. Viskas pasikeičia tuomet, kai norėdami pavakarieniauti populiariame restorane Fosteriai negauna staliuko. Norėdami išsisukti iš situacijos jie pasisavina kitos poros staliuko rezervaciją. Bėda ta, kad genialiai išsisukę, Fosteriai nežino, jog staliukas buvo skirtas vagių porelei, nuo kurių nukentėję žmonės siekia vakarieniautojus nudėti...


„Apvogti vagį“ („Rob a Thief“, 2007, IMDb – 6,9)

Sekmadienį 11.00 val.

Per Balticum Auksinis

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Emilijus ir Aleksandras – užkietėję vagys, kurie planuoja apiplėšti milijonierių Moktesumą Valdezą. Šis vyras turtus susikrovė apgaule, pardavinėdamas beverčius „sveikatos eliksyrus“ vargšams lotynų amerikiečiams. Apsimetę paprastais darbininkais: vairuotojais, sodininkais, tarnaitėmis ir remontininkais vagišiai tikisi apvogti milijonierių. Ar didžiausias Emilijaus gyvenimo apiplėšimas pavyks?


 „Gėlėti sapnai“ („L'écume des jours“, 2013, IMDb – 6,6)

Sekmadienį 17.00 val.

Per Balticum Auksinis

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Filmai, kuriuose vaidina aktorė Audrey Tautou, visada žavi ir prikausto dėmesį įdomiu scenarijumi, tad ši kino juosta – ne išimtis. Tai pati netikėčiausia meilės istorija, kurioje vaizduotės polėkiui nebus ribų. Įsimylėjėliai skraido į pasimatymus ant rožinių debesėlių ir šoka ant lubų, o dangų nušviečianti saulė gyvena paprasto buto koridoriuje. Čia žmonių viduje sudygsta gėlės, o širdžių šiluma gali sunaikinti pačius baisiausius ginklus.


„Įsikūnijimas“ („Avatar“, 2009, IMDb – 7,9)

Sekmadienį 19.00 val.

Per TV6

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Tai filmas, kuris visame pasaulyje uždirbo daugiau kaip 2,5 milijardo JAV dolerių ir pralenkė iki tol pelningiausiu buvusį „Titaniką“. „Auksinio gaublio“ ir „Oskaro“ statulėlėmis įvertinta kino juosta pasakoja istoriją apie prie neįgaliojo vežimėlio prikaustytą jūrų pėstininką Džeiką Salį, kuris pasiryžta eksperimentui ir sutinka būti išsiųstas į Pandoros planetą. Joje egzistuoja įstabiausios gyvybės formos, tačiau oras žmonėms kvėpuoti – netinkamas. Pakliūti į šią planetą įmanoma per avatarą – žmogaus ir Na‘vi hibridą, kontroliuojamą smegenimis. Tik esant avatarui, Džeikas vėl gali pasijusti pilnaverčiu žmogumi.


Daugiau televizijos programų ir filmų aprašymų rasite www.tv.lt.

Naujausi straipsniai