TV.lt rekomenduojamų filmų TOP 5

„Ispaniškas gripas: pamirštos aukos“ („Spanish Flu – The Forgotten Fallen“, 2009, IMDb – 7,5) / Kadras iš filmo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-23 15:50
Šis savaitgalis žada būti karštas, tad atsikvėpti ir pailsėti nuo vasariškai kaitrios saulės kuo puikiausiai tiks šio savaitgalio dramos bei komedijos. Kino juostos „Ispaniškas gripas: pamirštos aukos“ ir „Vanduo“ primins svarbius istorinius faktus, o žinomų ir talentingų aktorių (Renee Zelweger, Anthony Hopkinso, Gwyneth Paltrow, Steve Carello, Anne Hathaway) vaidyba leis mėgautis filmai: „Poniutė kaime“, „Išbandymas“ ir „Ieškokit Gudručio!“.

„Ispaniškas gripas: pamirštos aukos“ („Spanish Flu – The Forgotten Fallen“, 2009, IMDb – 7,5)

Šeštadienį 11.00 val.

Per Viasat History

Tai istorinė drama, kuri primins ne daug kam girdėtus pasakojimus apie Džeimsą Niveną – škotų gydytoją. Šis gydytojas telkė herojiškas pastangas kovoje su ispaniško gripo pandemija Anglijos mieste Mančesteryje. Viskas prasidėjo 1918-ųjų pavasarį ir vasarą, kuomet pasaulyje išplito mirtina ispaniško gripo atmaina. Tų pačių metų lapkritį pasibaigė karas, o išsekusiams kariams, kurie grįžo namo po ketverių alinančių metų, praleistų mūšio lauke, teko dar kartelį kovoti už savo gyvybes.


„Poniutė kaime“ („New in Town“, 2009, IMDb – 5,5)

Šeštadienį 14.35 val.

Per Init

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Talentingoji aktorė Renee Zelweger šioje kino juostoje suvaidins Liusę – sparčiai karjeros laiptais kylančią darbų vykdytoją iš Majamio. Ši mergina gauna užduotį: reorganizuoti gamyklą kažkur Minesotos tyruose. Po šalto gyventojų priėmimo, apledėjusių gatvių ir dažnai dingstančio karšto vandens, Liusei pavyksta pritapti prie miestelio bendruomenės, kurioje ji sutinka žavų vyriškį Tedą...


„Vanduo“ („Water“, 2005, IMDb – 7,8)

Šeštadienį 15.55 val.

Per Balticum

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Tai drama, pasakojanti apie 1938-uosius, kuomet Indijoje veikė moterų prieglaudos, pagal tuo metu priimtus šventus įstatymus privalėjusios apgyvendinti žuvusių ar mirusių vyrų gedinčias našles nuo 8 iki 80 metų amžiaus. Į šią prieglaudą pateko ir aštuonmetė Čiuja. Liūdesio apimta mergaitė susipažįsta su panašaus likimo gražuole Kalijani, kuri yra priversta užsiiminėti prostitucija, kad gautų pinigų prieglaudos gyventojų maitinimui.


„Išbandymas“ („Proof“, 2005, IMDb – 6,8)

Sekmadienį 11.00 val.

Per TV1000 East

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Robertas (akt. Anthony Hopkinsas) – genialus ir nuolat ant beprotybės ribos balansavęs matematikas, kuris po savo mirties palieka daug neišspręstų klausimų. Katerinai (akt. Gwyneth Paltrow), ne vienerius metus paaukojusiai savo tėčiui, svarbu atsakyti į šiuos klausimus, svarbiausias jų – ar ji paveldėjo tėvo beprotystę (kartu ir genialumą). Ieškoti atsakymų jai padeda buvęs tėčio mokinys.


„Ieškokit Gudručio!“ („Get smart“, 2008, IMDb – 6,5)

Sekmadienį 19.10 val.

Per TNT Film

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Maksvelas Gudrutis (akt. Steve Carellas) turės įgyvendinti kilnią misiją – apsaugoti pasaulį nuo piktavališkos organizacijos „Chaosas“, kuri ketina begėdiškais ir neteisėtais būdais užvaldyti Žemės rutulį. Jam talkins Agentė 99 (akt. Anne Hathaway). Komiška ir linksma komedija žada nuolatinį veiksmą ir begalę nepaprastų išradimų, gelbėsiančių agentus iš keblių ir pavojingų situacijų.

Daugiau televizijos programų ir filmų aprašymų rasite www.tv.lt

Naujausi straipsniai