TV.lt rekomenduojamų filmų TOP 5

„Kelionių aistra“ („Wanderlust“, 2012, IMDb – 5,6) / Kadras iš filmo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-16 16:00
Šio savaitgalio filmai – kaip niekada leis paganyti akis į gražius ir kino industrijos bei žiūrovų puikiai įvertintus bei mėgiamus aktorius: Jennifer Aniston, Anne Hathaway, Meryl Streep, Pierce'ą Brosnaną, Julianne Moore, Willą Smithą ir kt. Bandydami dėlioti savo asmeninio gyvenimo mozaiką, filmų herojai atras naujų, nepatirtų dalykų, o į gyvenimo partnerius pažvelgs visiškai kitomis akimis.

„Kelionių aistra“ („Wanderlust“, 2012, IMDb – 5,6)

Šeštadienį 18.00 val.

Per TV1000 Premium

Džordžą atleido iš finansų įmonės, o slegiančio Lindos (akt. Jennifer Aniston) dokumentinio filmo kūrimas buvo nutrauktas. Tad dabar jie jau nebegali sau leisti išlaikyti brangiai kainuojančio būsto Niujorke. Šiai porai tenka griebtis paskutinio šiaudo: susipakuoti lagaminus ir persikelti į pietus, kur gyvena Džordžo brolis bei jo žmona. Pakeliui jiedu sutinka hipių bendruomenę ir prie jos prisijungia. Taip jie pakliūna į idilišką pasaulį, kuriame galioja tik viena taisyklė – būti savimi.


„Ir velnias dėvi Prada“ („The Devil Wears Prada“, 2006, IMDb – 6,8)

Šeštadienį 21.15 val.

Per TV3

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Andrėja (akt. Anne Hathaway) įsidarbina garsaus, įtakingo madų žurnalo leidėjos ir vyriausiosios redaktorės Mirandos Pristli (Meryl Streep) padėjėja. Darbe, kurio galėtų pavydėti milijonai bendraamžių merginų, Andrėja susiduria su neapsakomo lieknumo stilingomis moterimis ir žaviais vyrais, demonstruojančiais „Prada“, „Armani“, „Versace“ mados namų rūbus. Tačiau kiekvieną dieną padėjėja vykdo vis naujus Mirandos įgeidžius, kurie pradeda vesti Andrėją iš kantrybės.


„Viliojimo menas“ („Laws of Attraction“, 2004, IMDb – 5,9)

Sekmadienį 16.25 val.

Per Balticum

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Šioje kino juostoje išvysite gerai pažįstamus aktorius – Pierce'ą Brosnaną (Danielius), Julianne Moore (Odrė), kurie įkūnys advokatus. Danielis nepripažįsta jokių taisyklių ir teisme labai dažnai griebiasi keisčiausių dalykų, kad tik įtikintų teisėją, o Odrė – labai pavyzdinga teisininkė, visuomet paisanti įstatymų. Kai garsus muzikantas skiriasi su labai garsia drabužių dizainere – advokatai yra priversti skristi apžiūrėti prabangios pilaitės Airijoje, dėl kurios nesutaria sutuoktiniai. Ši kelionė pakeis advokatų gyvenimus.


„Septynios sielos“ („Seven Pounds“, 2008, IMDb – 7,6)

Sekmadienį 21.25 val.

Per TV1000 East

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Puikus, gerai apmokamas darbas, mylima ir mylinti žmona – tai buvo Beno gyvenimas, kuris prilygo svajonei. Tačiau vieną dieną įvyko nelaimingas atsitikimas, kurio metu žuvo jo žmona ir šeši atsitiktiniai praeiviai. Šio įvykio kaltininku tapo pats Benas. Nuo tada kančia neduoda Benui ramybės, skendėdamas nuolatiniame sielvarte jis netrukus atranda sprendimą, kaip nutraukti šią kankynę.


„Tariamos sužadėtuvės“ („One Small Hitch“, 2013, IMDb – 6,4)

Sekmadienį 21.40 val.

Per DIVA Universal

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Džošas ir Molė vaikystėje buvo geri draugai. Tačiau ši draugystė taip ir liko vaikystės prisiminimuose, kadangi Molė susirado draugą, o Džošas  tapo merginų širdžių ėdiku. Kai Molės mama nusprendžia tekėti antrą kartą, į šventę pakviečia juos abu. Prieš pat vestuves Molė sužino apie draugo neištikimybę, o Džošą nuliūdina žinia apie tėvo ligą. Paskutinis tėvo noras – susipažinti su būsima sūnaus žmona. Tad Džošas nusprendžia suvaidinti artimus santykius su Mole...


Daugiau televizijos programų ir filmų aprašymų rasite www.tv.lt

Naujausi straipsniai