TV.lt rekomenduojamų filmų TOP-5

„Auklės dienoraštis“ („The Nanny Diaries“, 2007, IMDb – 6,1) / Kadras iš filmo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-09 16:18
Nors savaitgalis žada būti lietingas, tačiau kuo puikiausiai pramogauti galima ir namuose, žiūrint gerai įvertintus filmus. Šeštadienio kino juostose išvysite garsias aktores (Scarlett Johansson, Jennifer Lawrence, Nicole Kidman), kurios įkūnys nepalaužiamas ir už savo laimę kovojančias moteris, o sekmadienį lauks dvi smagios komedijos su nepavydėtinose situacijose atsidūrusiais filmų herojais.

„Auklės dienoraštis“ („The Nanny Diaries“, 2007, IMDb – 6,1)

Šeštadienį 14.15 val.

Per TV1000 East

Enė Bredok (akt. Scarlett Johansson) sėkmingai baigė Niujorko universitetą, tačiau neturėdama darbo, ji priversta skaičiuoti kiekvieną dolerį. Mergina nusprendžia patalpinti darbo paieškos skelbimą, kurį pastebi turtinga šeima. Turtuolių šeimynėlė Enę įdarbina aukle jų ketverių metų sūnui. Dirbdama aukle Enė greitai supranta, kad ir turtingųjų gyvenimas nėra rožinis, o jos pačios gyvenimas dar labiau susikomplikuoja, kai ji įsimyli kaimyną.


„Bado žaidynės“ („The Hunger Games“, 2012, IMDb – 7,3)

Šeštadienį 19.00 val.

Per TV6

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Tai kino juosta, kuri pačią pirmą rodymo dieną sumušė rekordą surinkdama 67,3 mln. JAV dolerių. Filmas gavo daugybę gerų atsiliepimų iš kritikų bei gali pasigirti tarptautiniais apdovanojimais („Grammy“, „MTV Movie Award“ ir kt.). Amerikos žemyne esanti Panemo valstybė, kuri suskirstyta į dvylika regionų, kasmet į sostinę siunčia po merginą ir vaikiną dalyvauti žiauriose bado žaidynėse, kurias tiesiogiai transliuoja televizija, tačiau atsiras mergina, kuri sieks visiems laikams panaikinti žiauriąsias žaidynes.


„Australija“ („Australia“, 2008, IMDb – 6,6)

Šeštadienį 21.40 val.

Per TV3

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Filme išvysite žavingąją aktorę Nicole Kidman, kuri įkūnys anglų aristokratę ledi Sara Ešli. Paveldėjusi įstabaus dydžio rančą, Eli pajaučia stambių galvijų augintojų priešiškumą. Gyvulių varovas Droveris ima ginti Elę, tarp jųdviejų netrukus gimsta romantiški jausmai. Poros laukia negailestingas likimo išbandymas: Darvino miestą, į kurį jiedu atvyksta, pradeda bombarduoti japonai, neseniai sutriuškinę Perl Harborą.


„Tai mergina ar vaikinas?“ („It's a Boy Girl Thing“, 2006, IMDb – 6,4)

Sekmadienį 21.00 val.

Per Balticum

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Smagi komedija apie du jaunuolius – Vudį ir Nelę. Jie lanko tą pačią mokyklą, tačiau į pamokas keliauja ne kartu, kadangi negali pakęsti vienas kito. Nelė – skaistuolė pirmūnė, o Vudis – tuščiagalvis mokyklos futbolo komandos narys. Vieną dieną seni priešai pabunda ne savo kūnuose – Nelė Vudžio, o Vudis – Nelės, turėdami bendrą paslaptį jie tampa geriausiais patarėjas vienas kitam.


„Tomas, Dikas ir Hariet“ („Tom Dick & Harriet“, 2013, IMDb – 6,7)

Sekmadienį 21.40 val.

Per DIVA Universal

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Tomas Burnsas – reklamos verslo ryklys, puikiai išmanantis savo darbą. Vienintelis trukdis yra jo amžius. Penktąją savo gyvenimo dešimtį pasiekęs verslininkas supranta, kad reklama myli jaunus veidus. Todėl Tomas pasamdo jauną aktorių Dicką Sweeney, paskirdamas jį atsakingą už prezentacinius darbus. Planas puikiai veikia, tačiau Tomas įsimyli Dicko bendradarbę ir santykiai tarp vyrų radikaliai pasikeičia.


Daugiau televizijos programų ir filmų aprašymų rasite www.tv.lt.

Naujausi straipsniai