TV.lt rekomenduojamų filmų penketukas

Kadras iš filmo „Likimo ekspertai“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-01-10 15:45
Penktadienis – įžanga į dar vieną puikų ateinantį savaitgalį. Kadangi orai negalės nudžiuginti, jaukus ir šiltas pasisėdėjimas prie televizoriaus ekrano, žiūrint dramas ar komedijas, leis atsipalaiduoti nuo savaitės darbų ir rūpesčių. Tad pats metas skirti kelias minutes laiko ir peržiūrėti šio savaitgalio TV.lt rekomenduojamų filmų penketuką.

1. „Likimo ekspertai“ (The Adjustment Bureau, 2011)

Šeštadienį  14.10 val.

Per TV1000 Premium

Ar  kada teko matyti romantinį trilerį? Šis filmas – būtent toks. „Oskaro“ laureatas Mattas Damonas įkūnija žavingą ir charizmatišką  JAV Kongreso narį Davidą Norrisą. Vieną dieną vyras sutinka gražuolę baleriną Elisę Sellas (akt. Emily Blunt), kuri nepanaši į jokią kitą jam žinomą moterį.  Vyrai juodomis skrybėlėmis, Davido likimo kalviai, aršiai priešinasi vyro meilės ryšiui su žaviąja balerina ir daro viską, kad jaunuoliai daugiau niekada nebesusitiktų. Stipri aktorių komanda ir intriguojantis siužetas turėtų patikti tiek romantinių istorijų, tiek veiksmo filmų ir sudėtingų scenarijų gerbėjams.


2. „Pabandom iš naujo“ (Hope Springs, 2012)

Šeštadienį  16.00 val.

Per TV1000 Premium

Kadras iš filmo „Pabandom iš naujo“
Kadras iš filmo „Pabandom iš naujo“

31-erius metus kartu gyvenantys Kei ir Arnoldas turi viską, bet šeimyninė laimė tarsi išgaravo. Užauginti vaikai sukūrė savo gyvenimus, jaukus namas nebeteikia tiek džiaugsmo, pokalbių temos išseko, tačiau skirtis jau per vėlu – kas gi norėtų pasenti visai vienas? Atkaklioji Kei (akt. Meryl Streep) pasiūlo vyrui vykti į santuokos terapijos užsiėmimus. Ar šis žingsnis padės išgelbėti jų santuoką, sužinosite pažiūrėję šią romantinę komediją.


3. „Artistas“ (The Artist, 2011)

Šeštadienį 21.00 val.

Per Balticum Auksinį

Kadras iš filmo „Pabandom iš naujo“
Kadras iš filmo „Pabandom iš naujo“

Lietuvių kilmės prancūzų režisierius Michelas Hazanavichius sukūrė senamadišką, paprastą, nespalvotą, muzikalią nebylaus kino komediją. 1927 m. populiarusis ir visų mylimas Džordžas Valentinas (Kanų festivalyje geriausiu aktoriumi tituluotas Jeanas Dujardinas) pasiekia karjeros viršūnę ir intensyviai ruošiasi naujai premjerai. Vieną lemtingą dieną gerbėjų minioje Džordžas pastebi gražią merginą Pepi Miler, kurios užslėptų talentų ir kerinčio žavesio dar niekas nespėjo pastebėti. Jis sutinka drauge nusifotografuoti ir keliais triukais Pepi užtraukia neįsivaizduojamą šlovę.


4. „Ir vėl tu!“ (You Again, 2010)

Sekmadienį 16.10 val.

Per TV3

Kadras iš filmo „Pabandom iš naujo“
Kadras iš filmo „Pabandom iš naujo“

Ką daryti, jei netikėtai susitinkate su žmonėmis, kuriuos mieliau pamirštumėte? Nesvarbu, kiek tau metų, – mokyklos nepamirši niekada. Nei pirmosios meilės, nei savo skriaudikų... Būtent būsimos brolio žmonos Joanos dėka paaugliškas Marni gyvenimas buvo nepakenčiamas. Negana to, netikėtai paskelbtose vestuvėse susitikusios besituokiančiųjų mamos, pasirodo, mokyklos laikais taip pat buvo aršiausios priešės ir varžovės. Marni, savo ruožtu, ryžtingai nusprendžia neleisti, kad Joana sugadintų gyvenimą jos broliui, ir imasi šventos misijos – įtikinti Vilą, kad jis daro didžiausią gyvenimo klaidą.


5. Jis sako „taip“! (Yes Man, 2008)

Sekmadienį 21.20 val.

Per LNK

Kadras iš filmo „Pabandom iš naujo“
Kadras iš filmo „Pabandom iš naujo“

Tris apdovanojimus pelnęs ir dar septyniems nominuotas filmas privers jus be perstojo juoktis, o to priežastis – nepriekaištinga Jimo Carrey vaidyba. Paprasto banko tarnautojo gyvenimas nuobodus, tačiau kategoriškasis ir neryžtingasis Karlas sutinka bičiulį, kuris įkalba apsilankyti bendrijoje, pasivadinusioje „Sakau „taip“!“. Netrukus Alenas nustemba, kokią magišką galią turi žodelis „taip“. Jo gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis.

Naujausi straipsniai