TV laidų vedėja Marija Silickaja-Šmatavičienė – apie laukimosi džiaugsmą ir kodėl jį tiek atidėliojo

Marija Silickaja-Šmatavičienė / Roberto Daskevičiaus nuotrauka
Autorius: Monika URrbonaitė
Publikuota: 2021-09-26 15:10
„Tikriausiai esame paskutiniai iš artimų draugų, kurie netrukus sūpuos pirmagimį. Šeimos pagausėjimą po vestuvių atidėjome beveik dešimtmečiui“, – išduoda televizijos prodiuserė ir laidų vedėja Marija Silickaja-Šmatavičienė (32), su vyru „Kilo Health“ IT skyriaus vadovu Liudu Šmatavičiumi (36) greitai susilauksianti kūdikio.

Tekėjote būdama 23-ejų. Su vyru apsvarstėte, kad pirmiausia karjera ir tik paskui šeima?

Taip susiklostė. Neseniai prisiminėme savo vestuves – buvome išties jauni. Tuomet nuoširdžiai galvojome, kad netrukus sūpuosime vaikelį, tačiau likimas skyrė kitą planą – atsivėrė karjeros galimybės. Edmundas Jakilaitis pasiūlė dirbti projekte „Delfinai ir žvaigždės“, tad pasitarusi su Liudu ir supratusi, jog tokio pasiūlymo trokštu imtis visa širdimi, prie projekto vairo stojau 24-erių. Vyras mane palaikė ir skatino nesustoti. Kai anądien su juo skaičiavome prabėgusius metus, prisiminėme, kad viena draugų pora tuokėsi panašiu metu kaip mes ir jiems vaikelis gimė iškart po vestuvių. Dabar jis jau lanko mokyklą. Susižvalgėme – pagal pirminį planą mes irgi būtume žingsniavę su savo atžala į Rugsėjo pirmosios šventę. Na, bet netrukus patys būsime pirmokai ir teks mokytis. Esu dėkinga Liudui už kantrybę, nes jis seniai norėjo vaikų, tačiau aš vis stabdydavau. 

Kodėl dabar nusprendėte nebestabdyti?

Manau, visada galima rasti priežasčių, kodėl vienas ar kitas laikas gali būti netinkamas vaikams auginti. Man ši nuostabi žinia pasibeldė tuomet, kai nusprendžiau, kad gana save dalyti kitiems, buvau pervargusi nuo darbų ir neigiamų emocijų. Tikriausiai subrendau. Pagalvojome – jei bus, tai bus. Pasisekė.

Visą tekstą gali skaityti tik ŽMONĖS programėlės prenumeratoriai

Turintiems prenumeratą ir programėlę telefone

Kodėl verta prenumeruoti ŽMONĖS telefono programėlę?
  • Net trys žurnalai už vieno kainą – ŽMONĖS, LAIMĖ ir LEGENDOS
  • Visus 3 žurnalus prenumeratoriai skaito pirmieji. ŽMONĖS – jau trečiadienio vakarą!
  • Pirmas mėnuo 0,99 Eur, o po to tik 4.99 Eur / mėn. Atsisakyti galėsite bet kada!
  • Žurnalo archyvas visada po ranka

Naujausi straipsniai