TV laidoje taksistu tapęs „Išjunk šviesą“ lyderis Valdas Burnys keleivius viliojo akordeonu

Valdas Burnys / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-06-19 11:28
„Anksčiau yra tekę „taksistu“ pabūti: vežiau draugus ir iš pobūvio, ir į pobūvį“, – sako juokdamasis muzikos grupės „Išjunk šviesą“ lyderis Valdas Burnys. Pasak jo, taksisto darbas – tikrai nenuobodus: „Per dieną sutinki daug įvairiausių žmonių. O jei klientas dar ir uždainuotų, išvis būtų fantastiška.“ TV3 vasaros laidos „Žiūrėk! Geras!“ žiūrovai išvys, kaip žinomam vyrui pavyko susitvarkyti su šou kūrėjų išbandymu – vienai dienai tapti taksi vairuotoju.

Taksi firmos vadovas, prieš leisdamas pramogų pasaulio veikėjui sėstis prie automobilio vairo, domėjosi, koks V. Burnio vairuotojo stažas, kurias užsienio kalbas moka, ar nėra stikliuko mėgėjas, įspėjo, kad mašinoje giežtai draudžiama rūkyti. „Bet dainuoti tai neuždrausta? Dainuojantis taksi – klientams ši idėja tikrai turėtų patikti“, – neabejos žinomas dainininkas.

V. Burnys taksi klientus Vilniaus gatvėse vilios itin originaliu būdu – grodamas akordeonu. Vietoj atlygio keleiviai turės drauge su V. Burniu padainuoti.  Ar daug žmonių susigundys galimybe nemokamai pasinaudoti taksi paslaugomis? Ar nė lito neuždirbęs, tačiau visą baką degalų išdeginęs garsus vyras negaus pylos nuo taksi bendrovės vadovo? Kaip reaguos žmonės, prie taksi automobilio vairo išvydę žinomą veidą?

Intriguojantys atsakymai ir linksmiausi namų vaizdeliai – jau šį ketvirtadienį 19.50 val. TV3 laidoje „Žiūrėk! Geras!“ su Justinu Jankevičiumi ir Dileta Meškaite.

Valdas Burnys
Valdas Burnys

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai