TV laidoje – kalbos apie slaptas Inetos Stasiulytės ir Deivido Meškausko vestuves

Ineta Stasiulytė ir Deivydas Meškauskas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ar lengva Lietuvoje išsaugoti paslaptį apie visų paparacų medžiojamų žvaigždžių vestuves? Būtent tai bandė išsiaiškinti nesustabdomas radijo duetas – radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius. Apsimetėliai agentai pirmiausiai bandė suderinti slaptus susitikimo laikus vestuvių suknelių salonuose, o praėjus porai dienų tas pačias salonų darbuotojas dar kartą patikrindavo prisistatydami naujienas nugirdusiais žurnalistais.

Šį kartą provokacijos objektais tapo trys žavios LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ kapitonės – Natalijai Bunkei susitikimas derintas Kaune, Inetai Stasiulytei – Telšiuose, o Astai Pilypaitei – Alytuje. Didžiausią staigmeną pateikė ypač nepatikliai nusiteikusi Telšių salono atstovė Danutė: „Juk ji jau ištekėjusi, ką tu man čia šneki?“ – užtikrintai paklausė J. Nainio. Profesionalas nepasimetė – nors moteris ir buvo tikra, kad šokėjas Deividas Meškauskas yra jos sutuoktinis, provokatorius ją įtikino, kad vestuvės įvyks tik liepos mėnesį.

„Su Natalija mes atvyksime pirmadienį, apie 23.30, tada jau saloną uždarykite, kad kitų žmonių nebūtų“, – N. Bunkės vizito detales derino R. Mackevičius. „Dar gal kavytės jai paruoškite, šampano mes atsivešim patys, su burbuliukais Natalija kažkaip greičiau tą sprendimą priimą“, – įsilinksminęs pridūrė radistas. Tai ir buvo lemiama jo klaida, kadangi mergina pradėjo įtarti klastą.

„Didžiausias Pilypaitės noras yra suknelė su didele iškirpte – tai jos mylimiausias dalykas“, – tariamus Alytaus kapitonės pageidavimus dėstė R. Mackevičius, kuris vėliau svarstė, ar tokio ryškumo žvaižgdės pakeliui į saloną nevertėtų paslėpti po „Aro“ kauke.

Ar pavyko išsaugoti žvaigždžių konfidencialumą, o gal „žurnalistų“ pakišų suviliotos darbuotojos atskleidė visas slaptas detales? Sužinokite jau šį sekmadienį, 19.30, laidoje „Lietuvos supermiestas“!

Skaitykite daugiau