TV eteryje – naujas duetas: Vytaras Radzevičius ves kelionių laidą su dukra Auguste

Augustė Radzevičiūtė ir Vytaras Radzevičius / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-27 17:43
Žurnalistas, keliautojas Vytaras Radzevičius jau kovo 27 dieną televizijos eteryje apsirodys su nauja partnere. Drauge su 22 metų dukra Auguste Marija Radzevičiūte „Lietuvos ryto“ televizijoje jis ves kelionių laidą „Svečių ekspresas“.

Kiekvienoje laidoje jos vedėjai pasirinks tam tikrą temą ir lygins situaciją Lietuvoje ir svečiose šalyse. Vytaras domėsis Lietuvos turizmo sfera, tuo tarpu Augustė – vyks į užsienį ir darys reportažus iš įdomiausių Europos ir pasaulio kampelių.

„Keliauti visuomet teks man. Tėtis ir taip jau prisikeliavo. Tai – pats geriausias darbas. Keliauji, pamatai, o paskui apie tai pasakoji“, – Žmonės.lt sakė Augustė.

Mergina naują veiklą vadina gera gyvenimiška patirtimi. Pasak jos, darbas apie keliones pasakojančioje laidoje padeda įgyti daug naujų žinių ir pamatyti kitas šalis per tą prizmę, per kurią vargu ar pavyktų būnant eiliniu turistu.

„Labai džiaugiuosi, kad galėsiu dirbti su tėčiu. Jis – profesionalas, aš ne, bet turiu iš jo ko pasimokyti. Kai žmogų pažįsti, jautiesi laisviau. Mūsų santykiai paremti pasišaipymu vienam iš kito, todėl manau, kad bus smagu. Be to, jau keletą metų nebegyvenu kartu su tėvais, todėl tai – puiki proga mums matytis dažniau“, – sakė Augustė.

Ar jauna mergina pretenduoja tapti nauja televizijos žvaigžde? „Oi, ne. Labai norėčiau, kad manęs niekas taip nevadintų, nes tikrai tokia nesu ir nebūsiu. Į viską žiūriu paprasčiau“, – pasakojo ji.

Augustė sako nebijanti ir piktų komentatorių replikų, kurie baksnodami pirštais sakys, kad šis jos debiutas laidoje – tik todėl, kad tėtis „prastūmė“. „Jei kam nors bus ramiau, tai tegu galvoja, ką nori. Viskas mano gyvenime per tėtį, į gyvenimą jis mane irgi įstūmė. Viską, ką aš darau – tik per jį, o jei kur nors pakliūnu, jis už mane ir visus darbus padaro“, – ironizavo Augustė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai