TV eteryje – nauja vedėjų pora: Giedriui Savickui į parankę kibs Gabrielė Martirosianaitė

Giedrius Savickas ir Gabrielė Martirosianaitė / Viganto Ovadnevo / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-27 13:42
Rudenį ir 90-tąjį savo sezoną nacionalinis transliuotojas pasitiks skambant fanfaroms – naujame projekte „Vario audra“ susitiks net 12 įvairių Lietuvos miestų pučiamųjų orkestrų, kurie varžysis dėl geriausiojo vardo.

Jau dabar įdomiausiu šio sezono Lietuvos muzikiniu projektu vadinamame šou dalyvaujančius orkestrus į sceną lydės žinomiausi Lietuvos atlikėjai, kurie pasirodys kartu. Pučiamųjų orkestrus vertins ne tik LRT televizijos žiūrovai, bet ir kompetentinga komisija. Nors visa jos sudėtis dar neatskleidžiama, tačiau žinoma, kad joje tikrai išvysime nenuilstančiąją Zitą Kelmickaitę bei valstybinio pučiamųjų orkestro „Trimitas“ dirigentą Ugnių Vaiginį.

Žiūrovus pasveikins nauja, niekada anksčiau kartu nedirbusi vedėjų pora – televizijos bei radijo laidų vedėja Gabrielė Martirosianaitė ir aktorius Giedrius Savickas. „Galiu išduoti, kad Giedrius yra tas partneris, su kuriuo visada norėjau kartu dirbti! O man jis išdavė, kad esu pirmoji jo partnerė mergina“, – šyptelėjo G.Martirosianaitė.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Mergina atskleidė, kad šalyje, kurios televizijose jau yra varžęsi šokėjai, čiuožėjai, dainininkai ir net ištisi chorai, ją žavi galimybė susipažinti su visų miestų pučiamaisiais orkestrais. „Pati jau lankiausi ne vienoje orkestrų repeticijoje – po jų emocijos ir įspūdžiai būna patys geriausi! Visi dalyviai tikrai pateiks nemažai staigmenų žiūrovams, o energija, kuri sklinda iš jų pasirodymų, yra fantastiška“, – kalbėjo „Vario audros“ vedėja.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai