Turtuolis Gordonas Ramsay pinigų vaikams nedalina: nepatikėsite, kaip jie užsidirba pragyvenimui

Gordono Ramsay su žmona Tana / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-10 22:15
Vienas žinomiausių pasaulyje virtuvės šefų Gordonas Ramsay paskelbė, kad savo sėkmingo verslo ir pinigų vaikams jis niekuomet neperduos. Žinomas tėvelis bijo, kad turtai jo atžaloms gali apsukti galvas.

Keturis vaikus auginantis virtuvės šefas viešai prisipažino, jog Matildai (15), Jackui (17), Holly (17) ir Megan (18) jis net neleidžia kartu su juo skraidyti verslo klase. Vienintelė parama iš garsaus tėvo, kuria gali pasimėgauti jo atžalos - kišempinigiai, skirti jų būsto išlaidoms padengti. G. Ramsay apmoka 25 procentus išlaidų.

Dalyvaudamas vienoje pokalbių laidoje G. Ramsay atviravo, kad labiausiai nenorėtų, jog jo kūnas ir kraujas taptų už save pastovėti nesugebančiais lepūnėliais.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Jauniausioji dukra Matilda po truputį seka tėvo pėdomis. Ji veda kulinarinę laidą „Matildos ir Ramsay būrelis".

Jackas trokšta būti jūrininku, o Holly domisi aukštąja mada. Šiuo metu ji dirba drabužių parduotuvėje.

Megan universitete kremta ir laisvu metu dirba aukle, kad galėtų susimokėti už studijas.

Gordonas Ramsay sako, kad net į savo restoranus vaikams jis neleidžia vaikščioti be ypatingos progos. Paskutinį kartą jie lankėsi viename jo restoranų, kai dukra Megan šventė savo šešioliktąjį gimtadienį. Tiesa, šeima ne vakarieniavo, o aptarnavo senjorus. Tai buvo gražus, artėjančioms Šv. Kalėdoms skirtas renginys.

Virtuvės šefas Gordon Ramsay
Virtuvės šefas Gordon Ramsay

„Kol kas jie nenusipelnė turtų. Neužsidirbo tam, kad galėtų švaistytis pinigais į visas puses ir tikrai nežadu savo vaikų lepinti šiaip sau. Aš iš kailio neriuosi, dėl kiekvieno svaro ir žinau, kaip sunkiai pinigai uždirbami. Noriu, kad ir jie tai suprastų", - vieno pokalbio metu rėžė pasaulyje garsus šefas.

G. Ramsay, garsėjantis savo ūmiu, greitai įsiliepnojančiu charakteriu, taip pat turi brolį. Vyras seniai jam atsuko nugarą ir savo namus saugo po devyniais užraktais. Sulaukęs 20-ies G. Ramsay giminaitis įklimpo į narkotikų liūną bei pasirinko benamio, besišlaistančio Londono gatvėmis dalią. Jokios užaujautos Gordono vyras nesulaukė, nes atsisakė gydytis ir ėmė reikalauti iš jo pinigų. Žinomas šefas atkirto, kad jo pinigų jis negaus.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai