Turtingiausias pasaulio šuo Guntheris VI parduoda buvusią Madonnos vilą: tikisi įspūdingos sumos

Turtingiausias pasaulio šou Guntheris VI, parduodama vila ir Madonna / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Turtingiausias pasaulyje vokiečių aviganis Guntheris VI, paveldėjęs turtus iš velionės vokiečių grafienės Karlotos Leibenstein, kurį laiką gyveno buvusioje popmuzikos ikonos Madonnos viloje. Vis tik išlepintas šuo keičia gyvenamąją vietą ir prabangią rezidenciją parduoda, o už tai prašo milijoninės sumos, rašo people.com.

Guntheris VI – laimingas šuo: velionė vokiečių grafienė Karlota Leibenstein, mirusi 1992 m., visą savo 80 mln. vertės turtą paskyrė mylimam augintiniui – jo seneliui Guntheriui III. Nors toks grafienės sprendimas gali atrodyti keistas, moteris didžiulių turtų negalėjo palikti žmogui – ji neturėjo vaikų ar artimų giminaičių. Guntheriui III turtus vėliau paveldėjo jo sūnus ir anūkas.

Turtingiausias pasaulio šuo Guntheris VI / „Scanpix“ nuotr.

Dabar paveldėtojo Guntherio VI turtus tvarko įmonė „The Gunther Corporation“, kuri buvo sukurta siekiant užtikrinti tinkamą šuns ir jo nuosavybės priežiūrą. Žmonės, atsakingi už aviganio palikimo valdymą, ilgainiui jį išaugino į 500 milijonų dolerių vertės turtą, o pinigus investavo į dvarus ir vilas visame pasaulyje. 

Turtingiausias pasaulio šuo Guntheris VI / „Scanpix“ nuotr.

Pastaruoju metu Guntheris VI gyveno devynių miegamųjų ir aštuonių vonios kambarių dvare Majamyje, kuris kadaise priklausė Madonnai.

Vis tik turtingiausias šuo pasaulyje keičia gyvenamąją vietą ir netrukus gali tapti dar turtingesnis – prabangius rūmus jis parduoda triskart brangiau, nei jį nusipirko. Už vilą šuo tikisi gauti beveik 32 milijonus JAV dolerių.

Turtingiausio pasaulio šuns Guntherio VI vila / „Scanpix“ nuotr.

Dvaro pardavimo reikalus Guntheris patikėjo nekilnojamojo turto agentei Ruthie Assouline.

„Kai prižiūrėtojai man pasakė, kad turtas priklauso šuniui, iš pradžių aš netikėjau“, – people.com pasakojo Ruthie Assouline.

Moteris sako, kad pirmiausia ji turėjo su Guntheriu susipažinti ir gauti jo leidimą tvarkyti pardavimo sandorius.

„Per pirmąjį mano ir Guntherio susitikimą jis pribėgo prie manęs, skyrė stiprų drėgną bučinį ir nulaižė mano lūpų dažus. Manau, kad būtent tai reiškė sandorio patvirtinimą!“, – pasakoja turto agentė.

Guntheris VI / „Scanpix“ nuotr.
Madonna / Socialinių tinklų nuotr.

Į šią naujieną sureagavo ir pati pop muzikos ikona. Savo „Instagram“ paskyroje ji pasidalijo mintimis apie Guntherio VI sprendimą jos vilą parduoda tris kartus brangiau.

Madonnos paskelbtoje nuotraukoje – niūri veido išraiška, liūdni jaustukai ir antraštė: „Kai sužinai, kad šuo tavo buvuį namą parduoda už 3 kartus didesnę sumą, nei tu jį jam pardavei!“

Majamyje esančią vilą prieš 20 metų įsigijo Guntherio VI tėvas Guntheris IV, antrasis giminės šuo. Savo namą Madonna pardavė, kai su tuometiniu vyru Guy Ritchie persikėlė į Angliją.

Fotogalerija:

Turtingiausias pasaulio šuo Guntheris VI (5 nuotr.)
+2
Skaitykite daugiau