Turnyre LAIMĖ MIX – emocijos, sportinė aistra ir noras nugalėti

Tinklinio turnyro LAIMĖ MIX akimirka / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2020-10-13 14:50
Praėjusį šeštadienį, spalio 10-ąją, salės tinklinio turnyre LAIMĖ MIX buvo karšta. Ne vieną sporto renginį organizuojantis tinklinio klubas „LAIMĖ“, aktyviai praleisti dieną į sporto aikštelę sukvietė vyrų ir moterų mišrias komandas

Sportinės aistros liejosi per kraštus, nuo pat pirmųjų varžybų minučių iki paskutinio taško  aikštelėje vyravo kova, dėl  medalių ir prizų lygiavertiškai kovojo šešios vilniečių komandos: „Sveika ląstelė“, „Open agency“, „Ergolain“, „Visi mes žmonės“, „Alkidėja“, „Red MIX“. 

Turnyras LAIMĖ MIX  skirtas įvairaus amžiaus moterims ir vyrams – jau žaidžiantiems ar dar tik besimokantiems žaisti salės tinklinį. 

Tinklinio turnyro LAIMĖ MIX akimirka / Gretos Skaraitienės nuotr.
Tinklinio turnyro LAIMĖ MIX akimirka / Gretos Skaraitienės nuotr.

Klubo LAIMĖ organizuojamų sporto renginių idėją vienija ir gražūs tikslai: siekiama parodyti, kad sportui amžius ne riba, sujungti kelias moterų ir vyrų kartas, pritraukti kuo daugiau žiūrovų bei populiarinti  tinklinio sporto šaką Vilniaus mieste. 

Be LAIMĖ MIX, šiais metais jau suorganizuota  keli turnyrai:  kovą vyko tarptautinis salės tinklinio turnyras LAIMĖ CUP, rugpjūčio mėn. paplūdimio turnyras moterims LAIMĖS KARTOS.

Artimiausiu metu planuojamas seminaras jaunimui antidopingo ir sveikos mitybos tema „Švarus kūnas ir siela“, kuris vyks lapkričio 5 d. naujame kino teatre „Paupio Pasaka“, Vilniuje.

Sekite informaciją  https://www.facebook.com/VolleyLaime

„Projektas „Su tinkliniu judam ištisus metus“ (Nr. SRF-SRO-2020-1-0003) bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.

ŠMSM logotipas
ŠMSM logotipas
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai