Turkijoje atostogaujantys Greta Mikalauskytė ir Justinas Jankevičius neslepia liepsnojančios meilės

Greta Mikalauskytė ir Justinas Jankevičius / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Modelis Greta Mikalauskytė ir komikas bei televizijos laidų vedėjas Justinas Jankevičius išvyko pailsėti į Turkiją. Kaip žinia, niekas kitas taip neįšildo jausmų kaip romantiškos atostogos.

Įprastai po devyniais užraktais asmeninį gyvenimą sauganti pora pasidalijo miela nuotrauka – aistringo bučinio kalnų fone.

https://youtu.be/3Zc4nb76Ztg #tekirova #turkey #love #day4

A post shared by Greta Mikalauskytė (@gretamikalauskyte) on

Greta ir Justinas atostogoms išsirinko Tekirovos kurorte esantį „Güral Premier Tekirova“ viešbutį. Šiame puikioje Tekirovos pajūrio vietoje įsikūrusiame „viskas įskaičiuota“ tipo viešbutyje įrengtas didelis vandens pramogų parkas su įvairiomis čiuožyklomis, keletas baseinų, lauko diskoteka ir SPA centras.

„Güral Premier Tekirova“ svečiams siūloma apsistoti raminančiomis aukso ir rudos spalvomis bei elegantiškomis rytietiško stiliaus detalėmis dekoruotuose kambariuose su medinėmis grindimis. Visuose numeriuose yra atskiri balkonai ir vonios kambariai su sūkurinėmis voniomis.

Būtent kambario balkone su kvapą gniaužiančiu vaizdu žinoma lietuvių pora ir pasidarė nuotrauką. Beje, ją Greta pakomentavo nuoroda į „Hiperbolės“ dainą „Laužai“.

Skaitykite daugiau