Turkijoje 40-metį sutikusi Gerda Žemaitė: „Renkuosi skaičiuoti ne metus, o gražiausias akimirkas“

Gerda Žemaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Gegužės 23-ąją televizijos laidų vedėja Gerda Žemaitė paminėjo 40-metį. Sutikti ypatingą sukaktį Gerda kartu su šeima išvyko į saulėtąją Turkiją. Saulėtame krašte laiką leidžianti moteris šypsosi išsikėlusi vienintelį gimtadienio tikslą – nustoti skaičiuoti prabėgusius metus.

„Tikrai nepasakysiu, kad šis skaičius man labai tinka ir patinka. Kur kas labiau patiktų 30-imt, bet net ir tuo metu, kai suėjo tiek, kiek šiandien „patiktų“, tąkart atrodė daugoka, nes jau nebe 20-imt. Todėl nuo šiandien nebeskaičiuosiu metų, tas skaičius nieko nereiškia. Renkuosi skaičiuoti visas gražiausias akimirkas ir būsimas patirtis, nes jų skaičius neribotas ir neįkainojamas. Kuo jų daugiau, tuo gyvenimas įdomesnis ir prasmingesnis“, – gimimo dieną socialiniame tinkle „Instagram“ rašė G.Žemaitė. 

Į Turkiją G.Žemaitė išvyko kartu su vyru Andriumi ir sūnumis – dvejų metukų Nikolu ir 17-mečiu Marku. Portalui Žmonės.lt televizijos laidų vedėja pasakojo, kad šią šalį atostogoms su sutuoktiniu nusprendė pasirinkti, nes leistis į tolimą kelionę su mažamečiu sūnumi nebuvo pasiryžę. 

Gerda Žemaitė / Asmeninio albumo nuotr.

„Turkiją pasirinkome todėl, kad kelionė į šią šalį nėra labai tolima, skrydis neilgas. Labai norejome į Maldyvus, bet tik dėl Nikolo šiemet pasirinkome artimesnę kryptį“, – atviravo ji. 

Gerda džiaugėsi, kad trijų valandų trukmės skrydis su sūnumi Nikolu neprailgo, o ir didelių sunkumų nesukėlė.

„Nikolui tai buvo antras skrydis. Pirmą kartą su juo keliavome dar tada, kai jam buvo pusė metų ir tąkart viskas buvo puiku, tačiau šįkart buvo sudėtingiau, nes tik įlipęs į lėktuvą Nikolas supanikavo. Lėktuvo kilimas ir leidimasis jam labai nepatiko. Tačiau visas skrydis praėjo puikiai“, – pasakojo G.Žemaitė.

Gerdos Žemaitės sūnus Nikolas / Asmeninio albumo nuotr.

Žemaičių šeima Turkijoje praleis savaitę. Tiesa, čia televizijos laidų vedėja pridūrė, kad iš pradžių planavo ilgesnes atostogas. „Dėl vyro darbų, pavyko ištrūkti tik savaitei“, – trumpai tarė ji.

Kaitrios saulės gaudyti išvykusi šeima keliauti Turkijoje neplanuoja – pasak G.Žemaitės, saugiau jaučiasi besimėgaudami viešbučio malonumais. 

„Nieko nežadame aplankyti, nors ekskursijos čia jau yra organizuojamos. Taip jau nusprendėme, kad keliauti šalies viduje yra papildoma rizika užsikrėsti. Todėl poilsiausime tik viešbutyje, kuriame tikrai jaučiamės saugūs. Turistų tikrai mažiau nei įprastai, todėl laikytis saugaus atstumo visai nesudėtinga“, – džiaugėsi ji.

Karšta Turkijos saule besimėgaujanti G.Žemaitė pasakojo, kad viešbutyje nuobodžiauti tikrai netenka, o ir sūnus Nikolas pratinasi prie kur kas laisvesnio atostogų gyvenimo. 

„Nikolui labiausiai patinka žaisti gaudynių ir spardyti kamuolį. Prie baseino jis net nesiartina, daug ko bijo. Mes su Andriumi juokaujame, kad ko norėti, juk pusę savo gyvenimo jis yra praleidęs karantine“, – juokėsi Gerda.

Gerda Žemaitė su sūnumi Nikolu / Asmeninio albumo nuotr.

O ką G.Žemaitė patartų dar tik svajojantiems vykti į Turkiją?

„Mano patarimas, pirmiausia, būtų tam ryžtis, o tada apsišarvuoti kantrybe iki išvykimo. Ypač jei vykstate ne į Europos šalį, nes teks užpildyti specialias formas dėl Covid-19 situacijos valdymo, kiekvienam keleiviui, pasirūpinti ne tik lietuvišku kelionių draudimu, bet ir tos šalies, į kurią vykstate, specialiu draudimu ir, žinoma, testuotis prieš išvykstant ir prieš grįžtant.

Bet kai po tiek laiko vėl kažkur keliauji, visi papildomi reikalai, tikrai nesukelia jokių rūpesčių“, – pozityviai pokalbį užbaigė G.Žemaitė.

Gerdos Žemaitės atostogos Turkijoje (6 nuotr.)
Skaitykite daugiau