Tuoj gimdysianti Ingrida Martinkėnaitė atvira – aplinkiniai lengvai atspėjo kūdikio lytį

Ingrida ir Mindaugas Urbonai/ Teodoro Biliūno ir socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-30 14:16
Netrukus atžalos su vyru, advokatu Mindaugu Urbonu susilauksianti merginų grupės „69 danguje“ narė Ingrida Martinkėnaitė-Urbonė skaičiuodama paskutines nėštumo savaites nusprendė atskleisti pasaulį išvysiančio vaikelio lytį.

Naujienomis Ingrida pasidalijo ir su Žmonės.lt skaitytojais:

„Džiugina viskas, kas susiję su paskutinėmis laukimo savaitėmis. Mokėti pasidžiaugti paprastais dalykais dabar ypatingai svarbu. Jau 37 savaitė. Ir taip, visi buvo teisūs, kurie spėjo, kad tai bus mergaitė.“

 

Ingrida prisipažino, kad prieš Lietuvoje paskelbiant karantiną, dar neturėjo visų naujagimei reikalingų daiktų, todėl iš pradžių dėl to jautėsi labai nerami.

„Kai prasidėjo karantinas aš skaičiavau 34-35 nėštumo savaitę. Mane buvo apėmusi panika – kaip ir buvau viską susiplanavus, bet daug daiktų dar nebuvo nupirkta...Man labai džiugu, kad trūkstamus daiktus pavyko užsisakyti internetu ir galiu ir toliau sukti savo lizdelį “, – šypsojosi I. Martinkėnaitė-Urbonė. 

Lietuvoje siaučianti pandemija – dažnam kelia nerimą, tačiau Ingrida pabrėžė, kad esamos situacijos – nepakeis, todėl stengiasi išlikti rami. 

„Aš tikiuosi, kad viskas bus gerai ir stengiuosi save taip ir nuteikti. Stengiuosi nestresuoti, nes situacijos aš nepakeisiu, žmonių nepagydysiu ir pandemijos iš mūsų gyvenimo neišbrauksiu – stresuodama galiu tik sau ar vaikučiui padaryti blogiau“, – Žmonės.lt sakė ji. 

Primename, kad naujieną, jog netrukus sulauks šeimos pagausėjimo Ingrida pranešė prieš pat Kalėdas. „Stebuklas. Mes jo labai laukėm. Ir vis dar laukiam“, – įsiamžinusi šventiškoje fotosesijoje tuomet kalbėjo ji. 

Su mylimuoju Mindaugu Urbonu jiedu susituokė prieš trejus metus saulėtame Gili Travangano salos paplūdimyje Indonezijoje.

Vyras Mindaugas slapčia suplanavo jųdviejų vestuves. Tokias, apie kokias jie ir svajojo. Kad viskas būtų paprasta, jauku ir kad vestuvės nevirstų darbo diena.

„Mūsų draugams persikėlus gyventi į Indoneziją, pradėjome planuoti kelionę pas juos. Tačiau artėjant atostogoms pajutau, kad kažkas rezgama man už nugaros. Prirėmus prie sienos, tuo metu mano būsimą vyrą, jis išsidavė, kad bus vestuvės“, –  yra pasakojusi Ingrida Martinkėnaitė.

 

Naujausi straipsniai