Tūkstančiai Rusijos televizijos žiūrovų eteryje nebenori matyti Alos Pugačiovos: pasirašė peticiją

Maksimas Galkinas ir Ala Pugačiova / „Scanpix“/„RIA Novosti“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-15 14:12
Rusijoje, po per Pirmąjį kanalą parodytos naujametinės laidos „Svečiuose pas primadoną“, įsižiebė diskusija – kiek televizijos žiūrovai gali matyti tuos pačius veidus? Tokie klausimai buvo iškelti viešai po to, kai vedėjų vairą šventinėje laidoje standartiškai laikė Ala Pugačiova ir du jos gyvenimo vyrai – sužadėtinis Maksimas Galkinas ir buvęs vyras Filipas Kirkorovas.

Televizijos generalinis direktorius Konstantinas Ernstas sulaukė pasipiktinusio žiūrovo laiško, kuriame šis skundėsi nepatikusia laidos programa, o tiksliau – jos vedėjais, esą žiūrovams naujametinėje jau nusibodo kasmet matyti tuos pačius veidus.

Laiške žiūrovas rašė: „Tai, kas nutiko naujametinėje laidoje, peržengė ribas. Patikėkite, labai mažai kam patinka sėdėti prie vieno stalo „Svečiuose pas primadoną“.

Nepatenkintas žiūrovas ragino kitus pasirašyti peticiją, pavadinęs ją „Light-2018“, ją jau per pirmas dienas pasirašė daugiau nei 100 tūkst.

Į tokią kritiką netrukus sureagavo ir pati A.Pugačiova. „Na, ką, patenkinti? Tiesiog nuostabu!!! Gyvenimas nestovi vietoje. Mano stiprybė yra gerbėjų meilė ir palaikymas. Dar kartą galėjau tuo įsitikinti“, – komentavo ji.

Vėliau spaudoje pasirodė žinutės, kad toks A.Pugačiovos pareiškimas buvo atsakai į tai, kad primadona tokių vadinamų skandalų nepriima gryną – į scenos deivės žinutę sureagavo ir daugybė jos gerbėjų, dauguma jų palaikė A.Pugačiovą ir tikino, kad jie mielai žiūri jos vedamas laidas.

Įdomu ir tai, kad peticijos autorius pats prasitarė nežiūrėjęs programos, kurioje pasirodė A.Pugačiova jis pasirinko kitą TV kanalą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai