Trys Valentino dienos dovanos, kurios pagerins gyvenimo kokybę antrajai pusei

„Huawei FreeBuds Pro“ / Gamintojo nuotr.
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2021-02-05 10:55
Laikai keičiasi ir nors tradicijos bei šventės išlieka, minėti ir švęsti jas turime kitaip. Ne išimtis ir Valentino diena, kurią įprasta sieti su rožėmis, saldainiais, romantiška vakariene ar didelėmis šokoladinėmis širdelėmis. Tokios dovanos šios dienos proga buvo tapusios tradicija, bet kaip atrasti naujas, ypatingas dovanas, kurios tiktų būtent šių laikų Valentino dienai? Kai visą pasaulį vis dar kausto pandemija, o progų pasidžiaugti – ne taip ir daug, šiemet geriausios dovanos yra tos, kurios pagerins jūsų antrosios pusės gyvenimo kokybę.

Dalinamės 3 dovanų idėjomis, kurios praturtins jūsų antrosios pusės kasdienybę ir pagerins gyvenimo kokybę: 

Išmanusis laikrodis

Šiuolaikinė romantika apibrėžiama ne vien tradiciniais, bet ir išmaniais būdais. Pavyzdžiui, ne vienodos įsimylėjėlių apyrankės, bet derantys išmaniųjų laikrodžių ciferblatai arba dirželiai. Kita vertus, šiandien išmaniųjų laikrodžių funkcionalumas yra gerokai prasiplėtęs, o patys išmanieji laikrodžiai vaidina vis didesnį vaidmenį mūsų gyvenimuose – jie padeda stebėti mūsų sveikatą, palengvina sportą ir leidžia pamažinti kasdien patiriamą stresą. Todėl galvojant apie savo antrąją pusę ir norint padėti jiems rūpintis savimi karantino metu ar po jo, išmanusis laikrodis gali tapti puikia, apgalvota dovana. 

Tam, kad dovanojamas laikrodis leistų jūsų artimajam naudotis visomis šiuolaikinėmis ir populiariomis išmaniųjų laikrodžių funkcijomis, geriausia rinktis naują bei neseniai išleistą laikrodį, pavyzdžiui, „Huawei Watch Fit“ arba „Huawei Watch GT 2“. Abu šie laikrodžiai pasižymi didesniu dėmesiu jūsų savijautai bei sportui.

„Huawei Watch Fit“ / Gamintojo nuotr.
„Huawei Watch Fit“ / Gamintojo nuotr.

„Watch Fit“ yra tarsi privatus treneris ant jūsų riešo ir teikia net 12 rūšių skirtingų animuotų greitų treniruočių tiesiog ekrane, o „Watch GT2“ taps nuolatiniu kasdieniu pagalbininku – nuolat stebės jūsų širdies ritmą su itin tikslia „TruSeen 3.5“ funkcija, stebės jūsų miegą su programa „TruSeen 2.0“ ir stresą su „TruRelax“.

Be to, abu laikrodžiai pasižymi ilga tarnavimo trukme, todėl besirūpinant savimi nereikės nuolat rūpintis laikrodžio krovimu. „Watch GT 2“ po vieno įkrovimo veikia dvi savaites, o „Watch Fit“ – 10 dienų.

Be to, pakrautas vos 5 minutes, šis laikrodis tarnaus visą dieną.  

„Huawei Watch GT 2“ / Gamintojo nuotr.
„Huawei Watch GT 2“ / Gamintojo nuotr.

Belaidės ausinės

Kokios yra dvi bene geriausios priemonės kovai su stresu? Jas žmonės žino ir naudoja nuo senų senovės, tai – meilė ir muzika. Tad šią Valentino dieną savo mylimam žmogui galime paruošti dovaną būtent pagal šį receptą: sukurti mėgstamiausių jos arba jo dainų grojaraštį ir padovanoti šiuolaikines belaides ausines kokybiškam muzikos klausymuisi.

Be to, šiandien belaidės ausinės puikiai tinka mūsų gyvenimo kokybės gerinimui ir stebina savo triukšmo slopinimo funkcijomis. Pavyzdžiui, naujausios ir pažangiausios ausinės „Huawei FreeBuds Pro“ naudoja hibridinį aktyvų triukšmo slopinimą. Jis leidžia ausinėms maksimaliai sumažinti aplinkos triukšmą, nes į ausinių vidų ir išorę nukreipti mikrofonai aptinka triukšmo šaltinius ir juos izoliuoja. Šios ausinės pasiekia net iki 40 decibelų triukšmo slopinimo efektą, todėl romantiškomis akimirkomis jūsų antrosios pusės tikrai neblaškys aplinka. 

„Huawei FreeBuds Pro“ / Gamintojo nuotr.
„Huawei FreeBuds Pro“ / Gamintojo nuotr.

Taip pat ausinės „FreeBuds Pro“ geba automatiškai pagal garsumą atpažinti aplinką, kurioje esame, ir pasiūlo pritaikyti būtent jai tinkamą triukšmo slopinimą. Pavyzdžiui, skrendant lėktuvu ar esant panašioje triukšmo zonoje, ausinės siūlo „ultra“ režimą, dirbant biure ar namuose, kur nuolat girdimi verčiamo popieriaus, spausdinimo klaviatūra ar kiti biuro bei namų garsai – „jaukų“ režimą, o išėjus į gatvę pritaikomas „bendrasis“ režimas. 

Kai renkame dovaną savo artimam žmogui, ypač išmanią, svarbu, kad ji veiktų ir su jos ar jo naudojamais prietaisais. Todėl kalbant apie ausines „Huawei FreeBuds Pro“ arba laikrodžius „Huawei Watch Fit“ bei „Huawei Watch GT2“ – galima nesijaudinti. Visi šie įrenginiai – kaip ir kiti „Huawei“ prietaisai – sklandžiai veikia su visais išmaniaisiais telefonais ar kitais įrenginiais, įskaitant ir „Android“ bei „iOS“. 

„Huawei FreeBuds Pro“ / Gamintojo nuotr.
„Huawei FreeBuds Pro“ / Gamintojo nuotr.

Jūsų dėmesys

Dovanos visada pradžiugina ir suteikia kitam teigiamų emocijų, bet nepamirškite ir tų dovanų, kurių kartais neįmanoma nusipirkti ar aprišti spalvingu kaspinu. Tai – jūsų nuoširdus bei tikras dėmesys kitam žmogui. Ypač šiandien, kai aplink tikrai daugiau nerimo, liūdesio ir mažai gyvo bendravimo, skirkime tiems, ką mylime, daugiau dėmesio. Tai gali būti ilgesnis skambutis, gražus palinkėjimas, nuotaikos pakėlimas ar netgi kažkas, kam nereikia žodžių – kavos puodelis ryte ar mūsų pačių iškepti sausainiai. 

Nepamirškime dėmesio artimiesiems ir dovanodami jiems išmanųjį laikrodį ar belaides ausines. Pavyzdžiui, pasiūlykite kartu pasportuoti ar sparčiu žingsniu pasivaikščioti lauke. Jei jūsų antroji pusė mėgsta klausytis muzikos, nustebinkite savo pačių sudarytų dainų grojaraščių ir nusiųskite jai ar jam, kai jiems liūdna. Kartais dėmesys – didžiausia dovana kitam, kurios mūsų ne visada prašo, bet kurią visuomet galime duoti. 

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai