„Trys super žvaigždės“ premjeroje – pramogų pasaulio žvaigždžių desantas

Žmonės.lt fotomontažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-24 11:39
„Seniai tiek daug nesijuokiau!“; „Žiūrėdami spektaklį tikrai pailsėjome“; „Oi kiek daug pažįstamų situacijų buvo!“ – tokie ir dar daugybė gerų emocijų kupinų komentarų iš žinomų žmonių lūpų liejosi po komedijos „Trys super žvaigždės“ premjeros, penktadienį vakare įvykusios Kauno kultūros centre „Girstutis“.

Pasižiūrėti naujojo režisieriaus ir pjesės autoriaus Ramūno Cicėno darbo atvyko televizijos gelbėtoja Gerda Žemaitė su vyru Andriumi, dainininkė Neringa Šiaudikytė, šokėja Eglė Straleckaitė Daugėlė, renginių organizatorė Kristina Kaikarienė su dukra Kriste, dainininkas Mindaugas Mickevičius – Mino, humoristas Artūras Orlauskas, dainininkė Ingrida Kazlauskaitė, aktorė Sandra Daukšaitė Petrulėnė su vyru Aurimu, buvusi „gelbėtoja“ Neringa Mažeikienė su vyru Mindaugu, dizainerė Diana Rūta Stankevičienė, plaukų stilistas Karolis Murauskas, aktoriai Rita ir Marius Sekmokai, dainininkė Viktorija Vaičaitė, modelis Gabrielė Gutt bei kiti.

Loretos Kondratės nuotr.
Loretos Kondratės nuotr.

Premjeros svečiai patikino – per pusantros valandos trukusį spektaklį gerų emocijų buvo apstu, o visiems puikiai pažįstamomis teatro, kino, TV žvaigždės – Rimantė Valiukaitė, Vitalija Mockevičiūtė, Eglė Mikulionytė ir Marius Repšys scenoje džiugino savo profesionalumu.

Premjeroje pasakojama apie tris aktores, kurios visą gyvenimą dalinasi viena grimerine, bei vaidina vienoje scenoje. Jos visada viena kitą palaiko, šventes švenčia kartu, bėdoje taip pat kartu, o aplinkiniai jas pavadina ,,trimis muškietininkėmis”.

Nuo studijų laikų jos paslapčiomis svajoja sukurti grupę ir nustebinti savo neeiliniu talentu visą Lietuvą, bet vis neatranda tinkamo momento pradėti tai įgyvendinti.

Tačiau šiandien ypatinga diena! Pasigirsta telefono skambutis, kuris praneša, kad tarp ,,trijų muškietininių” yra ta, kuri šiais metais taps GERIAUSIA KINO AKTORE. Deja, tik viena!

Loretos Kondratės nuotr.
Loretos Kondratės nuotr.

Atvažiuoja operatorius imti interviu. Scenoje netikėtai atsiranda muzikos instrumentai, o dar vienos iš Jų vakare laukia svarbiausia gyvenimo premjera.

Intrigos, pavydas, tikros ašaros, dar nuoširdesnis juokas ir scenoje skambanti gyvai atliekama muzika. Ar šį ypatinga diena nesugriaus aktorių draugystės? Visi atsakymai – super komedijoje ,,Trys super žvaigždės”.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai