Trys Sabonių kartos: paviešinta unikali nuotrauka, kurioje – senelis, tėtis ir anūkas

Arvydas Sabonis, Domantas Sabonis su sūnumi / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Internete pradėjo plisti unikali Sabonių šeimos nuotrauka – lėktuve įamžinti Arvydas Sabonis, Domantas Sabonis bei jo mažylis sūnus. Šis kadras iškart sulaukė tūkstančių reakcijų ir šiltų gerbėjų žodžių.

Unikalią Sabonių nuotrauką paviešino „Sacramento Kings“, kur šiuo metu žaidžia Domantas. Joje senelis, tėvas ir sūnus užfiksuoti lėktuve.

Vos pasirodžius šiai nuotraukai, ja iškart pradėjo dalytis interneto vartotojai.

„Sabonių kartos praeitis, dabartis ir ateitis“, – rašoma po nuotrauka.

Praėjusį savaitgalį Sabonių šeima būrėsi į Palangą, kur įvyko Žygimanto Sabonio ir Simonos Zinčenko vestuvės.

Pora susituokė Palangos Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčioje. Iškart po ceremonijos vestuvių svečiai išvyko į pokylį, kuris surengtas Saboniams priklausančiame penkių žvaigždučių viešbutyje ir restorane „Pušų paunksnėje“.

Žmonės.lt primena, kad žinia apie šeimos pagausėjimą D.Sabonis pasidalijo spaudos konferencijos metu. Jos vaizdo įrašas kiek vėliau buvo patalpintas krepšinio klubo „Sacramento Kings“ socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje. Taip krepšinio klubas sveikino D.Sabonį ir S.Rosen sulaukus gandrų.

„Taip, mes susilaukėme kūdikio. Esu labai laimingas, buvau su žmona ir tai yra nuostabu“, – vaizdo įraše sakė pirmagimio susilaukęs krepšininkas.

Domantas Sabonis ir Shashana Rosen su kūdikiu / Socialinių tinklų nuotr.

Krepšininkas Domantas Sabonis su mylimąja Shashana Rosen susituokė 2021 metų rugpjūtį Prancūzijos Rivjeroje.

Iš pasidalytų nuotraukų matyti, kad pora susituokė prabangioje pilyje-viloje. Akyli krepšininko gyvenimo stebėtojai tąkart spėjo, kad vestuvių ceremonijai Prancūzijoje pora buvo pasirinkusi pajūrio vilą „Villa Ephrussi de Rothschild“.

Pora susižadėjo praeitų metų rugpjūtį. Džiugią žinią tuomet socialiniuose tinkluose pranešė būtent Domanto Sabonio mylimoji. Pasidalijusi žaisminga nuotrauka, kur pora užfiksuota vienas kito glėbyje, Shashana pokštavo, kad pagaliau pavyko sutramdyti svajonių jaunikį.

Fotogalerija:

Domantas Sabonis ir Shashana Rosen (14 nuotr.)
+8
Skaitykite daugiau