Trys populiariausios 2014-ųjų nuotraukos „Instagram“ tinkle

Kim Kardashian ir Kanye Westas / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-12-17 16:33
Metams artėjant į pabaigą, jau galima drąsiai skelbti, kokios „Instagram“ tinkle patalpintos nuotraukos 2014-aisiais sulaukė daugiausia paspaudimų „patinka“.

Pati populiariausia ir didžiausio dėmesio sulaukusi nuotrauka šiais metais buvo Kim Kardashian ir Kanye Westo pirmasis vestuvių kadras, „Instagram“ tinkle publikuotas gegužės mėnesį.

Ši nuotrauka, kurioje užfiksuotas pirmasis jaunavedžių bučinys, buvo populiariausia ne tik šiais metais, bet ir apskritai pasiekė visų laikų „Instagram“ rekordą – ją „pamėgo“ net 2,4 mln. žmonių.

Antroje vieto atsidūrė rugpjūtį publikuota Justino Bieberio ir Selenos Gomez nuotrauka. Šios porelės nuotrauka, kuri iš esmės nėra niekuo ypatinga, surinko 1,9 mln. paspaudimų „patinka“.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Trečioje vietoje liko draugiškas dainininkių Miley Cyrus ir Arianos Grande bučinys, užfiksuotas per MTV vaizdo klipų apdovanojimus rugpjūčio mėnesį. Šią nuotrauką „Instagram“ tinkle pamėgo 1,8 mln. žmonių.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Nuotraukų dalijimosi tinklas „Instagram“ kasdien pritraukia 200 mln. vartotojų, o per dieną čia patalpinama vidutiniškai 65 mln. nuotraukų.

„Instagram“ taip pat paskelbė populiariausias pasaulio vietas. Pirmoje vietoje, kur padaroma daugiausia nuotraukų, atsidūrė Disneilandas Kalifornijoje. Antroje vietoje – „Dodger“ stadionas Los Andžele, o trečioje liko Niujorko Times aikštė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai